Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Fete si Motoare (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/4010-fete-motoare.html)

cristi_ubs 09-03-05 19:28

Fete si Motoare
 
2 Attachment(s)
cred ca ar fi o idee buna sa puneti aici masina pe care o aveti dar si fata de langa voi!sa vedem ce iese?
si daca tot am creat eu postul asta haiu sa fiu tot eu primu!dar fara masina ca inca nu am pozat-o.prima e fata
__________________________

Catalyn 12-04-05 11:53

1 Attachment(s)
un adevarat fan

Catalyn 09-05-05 21:54

fete si motoare
 
5 Attachment(s)
fete masini, motoare...le-am fii luat cu noi :wink:

Horatiu 10-05-05 13:15

nice ! trebuie sa fi fost misto pe acolo...:))

Flow 12-08-05 01:16

prima masina apoi eu cu fata dar alta mashina pe fundal :)
 
3 Attachment(s)
:roll:

Flow 02-09-05 18:58

1 Attachment(s)
eu cu fata demult cand aveam junghina de dacie :dizzy:
nu intzeleg de ce nu posteaza nimeni aici
nu au oare prietene ?
sau le e rushine cu ele?
hmmmmmmm
:doh: ooops iar vorbeam singur :omfg: :peace:

Catalyn 02-09-05 21:12

ba da ce freza aveai!!!! :baby: :peace:

Flow 03-09-05 08:42

am promis ca daca iau bacu ma vopsesc
l am luat shi m am tzinut de promisiune :grandmar:
:mrhappy:

Flow 07-09-05 20:27

daca as fi vazut mashna ta shi fata ta langa mashina, mie unu mi s ar fi parut mai interesant sincer
:o

corrado-vr6 07-09-05 20:37

E greu sa prinzi prietena si amanta in aceiasi poza :lol:

Flow 07-09-05 20:39

incearca sa pui doua poze separat poate asa e mai usor :tetter:

corrado-vr6 07-09-05 20:55

Masina ai vazut-o, sa inteleg ca vrei sa vezi fata?

Flow 08-09-05 08:41

nu tzineam neaprat am spus ca ar fi fost mai interesant , in plus despre asta e vorba in topic noi+mashina+consoarta :lol:
oricum ma bucur ca ai pus o :roll: :peace: :mrhappy:

corrado-vr6 08-09-05 15:41

1 Attachment(s)
Ok , uite si eu+consoarta + masina + o prietena

NEbunu 09-11-05 09:24

1 Attachment(s)
...uite si o poza cu bebele meu..:))..adik actuala prietena..sper sa va placa


All times are GMT +2. The time now is 07:24.

- Copyright 2026 4Tuning