Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   un pic de ajutor/indrumare (https://forum.4tuning.ro/85-arad/400797-pic-ajutor-indrumare.html)

NoisyGarage 29-01-14 14:01

un pic de ajutor/indrumare
 
Dupa luna august e foarte posibil sa ma mut in arad,as avea rugamintea sa imi dea si mie cineva niste indicati/sfaturi/sugestii despre o zona unde ar fi garaje de inchiriat macar,mentionez ca desfac/repar/modific masini,deci orice ajutor de la un im:-)patimit ar fi de apreciat,multumesc anticipat

NoisyGarage 13-02-14 14:08

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
Rog un moderator sa stearga acest thread,am aflat multe..

morghen 13-02-14 16:07

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
nu mai e nimeni pe aici :) pasionatii au pleact la spanea iar restu' s-au lasat de sporturi.

bafta !

NoisyGarage 14-02-14 10:04

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
sa inteleg ca aradul e plin de masini stock si nimeni nu mai arunca un "melc" sub capota,asa for fun?

AR120CP 14-02-14 12:47

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
Toate orasele sunt pline de masini stoc...nu numai Aradul..si melcii nu se pun pe forum. Pe forum se pun actibilde cu naichi, sticherbomb si alte cele...


Sanatate

morghen 14-02-14 13:15

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
nu neaparat...dar feisbuc a schimbat multe :)
Generatia noua nu e la fel...au complet alte ganduri :)

in plus...multi dintre cei care si-au modificat masini au imbatranit :)
unii au prius, unii merg cu passat pe table altii si-au luat off-road...altii au masini de firma...iar altii si-au luat masini mici de oras sa nu cheltuie banii.
Unii au luat o pauza...iar altii au plecat din tara.
Oamenii mai exista insa interesul pt domeniu a scazut simtitor.
De ani de zile ne chinuim sa ne strangem sa mergem la Wörthersee.

morghen 14-02-14 13:18

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
da, mai nou nu se mai pun melcii pe forum ci pe feisbuc....n-ai feisbuc - nu existi :)

Quote:

Originally Posted by AR120CP (Post 5665190)
Toate orasele sunt pline de masini stoc...nu numai Aradul..si melcii nu se pun pe forum. Pe forum se pun actibilde cu naichi, sticherbomb si alte cele...


Sanatate


AR120CP 14-02-14 13:40

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 5665204)
da, mai nou nu se mai pun melcii pe forum ci pe feisbuc....n-ai feisbuc - nu existi :)



invigiosule

NoisyGarage 17-02-14 14:21

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
"melc" inseamna si turbo,insa am inteles ideea,multumesc pt raspunsuri

morghen 17-02-14 15:15

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
Quote:

Originally Posted by NoisyGarage (Post 5666671)
"melc" inseamna si turbo,insa am inteles ideea,multumesc pt raspunsuri

In ciuda faptului ca suntem din provincie, am calcat si noi in scuipat de jmeker si stim despre atribuirea melc-turbo si invers :lol:

Garaje si spatii de inchiriat sunt cu siguranta, in diferite zone si probabil diferite preturi. Lunile trecute parca vazusem/auzisem ceva reclama la spatii de inchiriat.

NoisyGarage 18-02-14 11:15

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 5666699)
In ciuda faptului ca suntem din provincie, am calcat si noi in scuipat de jmeker si stim despre atribuirea melc-turbo si invers :lol:

Garaje si spatii de inchiriat sunt cu siguranta, in diferite zone si probabil diferite preturi. Lunile trecute parca vazusem/auzisem ceva reclama la spatii de inchiriat.

eu am incercat sa elucidez ceva ce mi s-a parut cam aiurea...melc si feisbuc si ce a mai fost,nu am cautat nicidecum sa rectific pe cineva,daca asa s-a intamplat,imi cer scuze,nu asta a fost intentia mea:sad:

AdamRs50 19-02-14 20:58

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
parerea mea e ca ar trebui sa intrebi cu 2-3 luni inainte nu cu 6 luni inainte...ca pana atunci se pot intampla multe, ar fi de inchiriat multe... Dar nu stiu cat de apreciata ar fi ideea ta aici... in fine bafta si mai vorbim!!!!

NoisyGarage 21-02-14 11:52

Re: un pic de ajutor/indrumare
 
nu am cautat aprecieri,pur si simplu o indrumare,dar ma rog,nu mai conteaza


All times are GMT +2. The time now is 00:15.

- Copyright 2024 4Tuning