![]() |
https://www.4tuning.ro/forum/download.php?id=26548
apropo ...jantele sunt de vanzare!!!!!! 8) 8) :!: :!: |
Frumusele jante...la ce pret te-ai gandit ??
Si apropo....chiar esti din Suceava, ca ar exista o dificultate in schimbul de jante-bani....cred ! Respekt....by B-18- C Y F |
pretul e de 450eur.cat despre bani nu cred k e o problema.le pun cu fan curier cu plata ramburs si treaba e rezolvata.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning