Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Inmatriculare (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/400261-inmatriculare.html)

titix 22-01-14 13:27

Inmatriculare
 
Daca masina mea a fost inmatriculata prima data pe 06.01.2004 in ce categorie se incadreaza?10-11 ani sau 11-12?Va multumesc!

Budy_ 22-01-14 15:30

Re: Inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by titix (Post 5652617)
Daca masina mea a fost inmatriculata prima data pe 06.01.2004 in ce categorie se incadreaza?10-11 ani sau 11-12?Va multumesc!

10-11..normal.

titix 22-01-14 16:39

Re: Inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5652692)
10-11..normal.

Mersi.Nu trebuia sa fii ironic.Stiu si eu sa fac calcul.Am intrebat doar pentru ca teoretic masina a intrat in al 11-lea an si ma gandeam ca poate sa intre la 11-12...

Budy_ 22-01-14 17:08

Re: Inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by titix (Post 5652725)
Mersi.Nu trebuia sa fii ironic.Stiu si eu sa fac calcul.Am intrebat doar pentru ca teoretic masina a intrat in al 11-lea an si ma gandeam ca poate sa intre la 11-12...

Ce vezi ironic ? " 10-11..normal" ?
Nu are cum sa fie 11-12 pt ca 2004+ 11 = 2015. deci de la anul o sa intre in categoria 11-12. bafta


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2026 4Tuning