Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   t4 (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/400047-t4.html)

bv56maf 20-01-14 08:36

t4
 
va rog stie cineva daca la vw.t4 motor 2,4 futunele de la radiator e normal sa fie tari adica in presiune cand motorul e pornit

dany2good4u 20-01-14 14:15

Re: t4
 
din cate stiu eu ,atunci cand apa e la 90,da,e destul de normal sa fie tari,apa se incalzeste si se formeaza o presiune,din cauza asta scrie pe toate capacele la vasul de expansiune"a nu se deschide cand e apa calda"


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning