![]() |
t4
va rog stie cineva daca la vw.t4 motor 2,4 futunele de la radiator e normal sa fie tari adica in presiune cand motorul e pornit
|
Re: t4
din cate stiu eu ,atunci cand apa e la 90,da,e destul de normal sa fie tari,apa se incalzeste si se formeaza o presiune,din cauza asta scrie pe toate capacele la vasul de expansiune"a nu se deschide cand e apa calda"
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning