Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Club nou in Piatra Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/398819-club-piatra-neamt.html)

auto exclusiv 06-01-14 14:50

Club nou in Piatra Neamt
 
Ce parere ati avea daca am infiinta un club auto nou in Piatra Neamt ?
Va rugam sa votati si daca sunteti interesati sa ma contactati in PM

Va rugam nu postati inutil cu texte de genul:

Nu ai ce face la noi in oras, Da cate cluburi vreti sa apara ? Da ce ar folosi ? Voi sunteti cu capu,etc

Ideile sunt la mine si le puteti afla in PM

Ca idee principal vreau doar sa devina " istorie "

auto exclusiv 06-01-14 16:37

Re: Club nou in Piatra Neamt
 
sus !!!

auto exclusiv 06-01-14 21:09

Re: Club nou in Piatra Neamt
 
nimeni ?

Scarto 14-01-14 16:53

Re: Club nou in Piatra Neamt
 
Forumul asta este 80 % pustiu ... ca si orasul. Club nou ... intrebarea mea .. este si vreun club vechi?! Cam tot ce-a fost odata... nu stiu daca va mai fi :)

Acum fiecare e pe barba lui :-P

buddy_lexx 16-01-14 19:25

Re: Club nou in Piatra Neamt
 
iti zic eu ca nu stii nici macar 10% din ce a fost o data
si ai dreptate ca n-o sa mai fie..ca oamenii is smecheri acum..au masini bengoase ,tunate.. au uitat de unde au plecat
plus ca interesul isi poarta fesul ...sau cum era vba aia?
La inceput a fost o gasca care se aduna la teatru... din vorba-n vorba,cu ajutorul forumului sau din diverse motive gasca s-a inmultit.
in vremea buna erau 3 asa zise cluburi... unele cu acte..altele fara.
dar nu asta-i important...ca nu actele leaga oamenii ci o pasiune si s-a demonstrat ca daca vrei sa faci un eveniment sau altceva...cu putin efort se face.
toata vremea aia buna s-a dus din cauza aparitiei peste noapte a inspe mii de cluburi si adunaturi... vorba multa aiurea in tramvai ,certuri+ambitii+prostie a adus la ceea ce vedeti acuma.
Mai vreti cluburi?:)))

is curios daca userul care a deschis threadul are idee despre ce a fost inainte,daca-i vreun cunoscut sau...
oricum nu pe forum se intreaba si se pune la cale infiintarea unui club ca si asa is 2 -3 oameni care mai intra aici

johnson 17-01-14 11:55

Re: Club nou in Piatra Neamt
 
Facebook-ul sa traiasca, am observat tendinta asta si pe alte forumuri unde mai eram activ. Exact cum hypermarketurile au distrus comertul de parter de bloc, asa se va intampla si cu siturile specializate, se vor muta pe fb si vor disparea la un moment dat

Ali_ump 24-01-14 11:05

Re: Club nou in Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 5649318)
iti zic eu ca nu stii nici macar 10% din ce a fost o data
si ai dreptate ca n-o sa mai fie..ca oamenii is smecheri acum..au masini bengoase ,tunate.. au uitat de unde au plecat
plus ca interesul isi poarta fesul ...sau cum era vba aia?
La inceput a fost o gasca care se aduna la teatru... din vorba-n vorba,cu ajutorul forumului sau din diverse motive gasca s-a inmultit.
in vremea buna erau 3 asa zise cluburi... unele cu acte..altele fara.
dar nu asta-i important...ca nu actele leaga oamenii ci o pasiune si s-a demonstrat ca daca vrei sa faci un eveniment sau altceva...cu putin efort se face.
toata vremea aia buna s-a dus din cauza aparitiei peste noapte a inspe mii de cluburi si adunaturi... vorba multa aiurea in tramvai ,certuri+ambitii+prostie a adus la ceea ce vedeti acuma.
Mai vreti cluburi?:)))

is curios daca userul care a deschis threadul are idee despre ce a fost inainte,daca-i vreun cunoscut sau...
oricum nu pe forum se intreaba si se pune la cale infiintarea unui club ca si asa is 2 -3 oameni care mai intra aici


O parte din oamenii care nu mai apar pe la stadion nu mai au timp de ajuns, pentru ca se munceste din greu si pana tarziu in noapte de multe ori vinerea sau sambata!
Intradevar ce a fost a trecut, bani sunt tot mai putini pentru masini tunate , ramanem cu pasiunea !
Cat despre cluburi , s-a mai incercat si nu prea a mers , cel mai bine este sa fie o comunitate unita dar cum asta nu s-a putut din cauza ego-urlor prea mari a inceput sa se dezbine usor usor! Acum a ramas doar o mica parte din ce a fost!

buddy_lexx 24-01-14 14:54

Re: Club nou in Piatra Neamt
 
Inafara de 5 oameni max care-s mai vechi la intalniri..restu habar-nau ce a fost ;)


All times are GMT +2. The time now is 21:30.

- Copyright 2024 4Tuning