![]() |
problene cu super nova
salutare o problema am si eu u dacia mea am o super nova si am o problema care nu ai dat de cap problema e acceleratia merge o vreme bine si la un momendat se antareste se apasa k niste trepte asa exemplu cand stau an coloana si merg la relantiu an momentul cand vreau sa turez putin tresa apas mai tare pt k o tine ceva asta e k nu stiu ce
|
Re: problene cu super nova
Quote:
|
Re: problene cu super nova
īn primul rānd ai o problemă gravă cu gramatica limbii romāne.
īn al doilea rānd, pe lāngă tot ce a zis colegu' mai sus, dacă nu e cablul, sigur ai depuneri pe bănuțul de la clapeta de accelerație, sau pe lāngă, sau mecanismul lui s-a stricat. distracție plăcută ! |
Re: problene cu super nova
am scris din graba,mersi de sfaturi,nu stiu ce sa zic am schimbat si clapeta si tot asa facea
|
Re: problene cu super nova
an legatura cu cablu e nou.Cineva mia zis ca ar putea fi din motorasu pas cu pas.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:44. |
- Copyright 2026 4Tuning