Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Porsche (https://forum.4tuning.ro/289-discutii-porsche.html)
-   -   LA MULTI ANI (https://forum.4tuning.ro/289-discutii-porsche/398436-ani.html)

cata_pcr 31-12-13 18:45

LA MULTI ANI
 
La mulţi ani. Un an 2014 plin de bucurii ,sanatate,prosperitate si fără evenimente neplăcute. Sa auzim numai de bine. LA MULTI ANI.

morghen 31-12-13 19:27

Re: LA MULTI ANI
 
Quote:

Originally Posted by cata_pcr (Post 5639897)
La mulţi ani. Un an 2014 plin de bucurii ,sanatate,prosperitate si fără evenimente neplăcute. Sa auzim numai de bine. LA MULTI ANI.

La Multi Ani !
Sanatate!..ca restu vin si daca nu vin le facem noi sa vina :D

Motanul 01-01-14 20:14

Re: LA MULTI ANI
 
La multi ani si la multi km fara probleme in 2014!

cristian boy 01-01-14 23:07

Re: LA MULTI ANI
 
la multi ani sanatate si noroc


All times are GMT +2. The time now is 16:14.

- Copyright 2026 4Tuning