![]() |
.........
|
Re: Ce sa aleg Kicker sau DB
Cum sterg topicu ? :rolleyes2
|
Re: Ce sa aleg Kicker sau DB
ce ai ales?
|
Re: Ce sa aleg Kicker sau DB
Quote:
Vreau un Kicker 15" sau 18" solo baric sau un DB T-Rex 15 , dar nush daca poate masina (bateria/alternatoru) ... si nush daca imi duce si amplificatoru ... pana la vara cand o sa mai strang niste "banisori" (inca nu am legat nici asta de 12" sa vad daca poate bateria, mi`am schimbat masina) |
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning