Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Ce sa aleg Kicker sau DB (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/398406-aleg-kicker-db.html)

BadKid 31-12-13 08:11

.........

BadKid 31-12-13 09:16

Re: Ce sa aleg Kicker sau DB
 
Cum sterg topicu ? :rolleyes2

suvi_xxx 31-12-13 15:33

Re: Ce sa aleg Kicker sau DB
 
ce ai ales?

BadKid 31-12-13 21:18

Re: Ce sa aleg Kicker sau DB
 
Quote:

Originally Posted by suvi_xxx (Post 5639820)
ce ai ales?

Momentan raman cu Kickeru care il am de 12" ... pana la vara
Vreau un Kicker 15" sau 18" solo baric sau un DB T-Rex 15 , dar nush daca poate masina (bateria/alternatoru) ... si nush daca imi duce si amplificatoru ... pana la vara cand o sa mai strang niste "banisori" (inca nu am legat nici asta de 12" sa vad daca poate bateria, mi`am schimbat masina)


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning