Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colt Legislativ (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ.html)
-   -   Taxa inmatriculare heeelp am nev de rasp urgent (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ/398308-taxa-inmatriculare-heeelp-nev-rasp-urgent.html)

Dane'z 29-12-13 22:14

Taxa inmatriculare heeelp am nev de rasp urgent
 
La un fiat stilo 1747 cm3 benzina euro 4 din 2002 cat ar costa inmatricularea ? cei care vand astfel de masini cu astfel de motorizari zic undeva la 300 euro ce e peste platesc ei , totusi am gasit un manual pe net si aceasta motorizare are 190 emisii co2 , si cu asta taxa ar venii 600 euro mi se pare absurd , pe site-urile din germania toate anunturile au 190 emisiile pe site-urile din romania gen autovit sunt noxele mai mici taxele mai mici , nu stiu ce sa mai cred v-am spus cei care vand masinile spun ca ce sare de 300 platesc ei , va rog un raspuns sigur maine sunt pe cale sa fac achizitia


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

- Copyright 2026 4Tuning