Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAAB (https://forum.4tuning.ro/616-saab.html)
-   -   dezmembrez Saab 9-3 an fab 2006 capacitate 1998 129kw benzina (https://forum.4tuning.ro/616-saab/398228-dezmembrez-saab-9-3-an-fab-2006-capacitate-1998-129kw-benzina.html)

muntiu 28-12-13 22:03

dezmembrez Saab 9-3 an fab 2006 capacitate 1998 129kw benzina
 
dezmembrez Saab 9-3 an fab 2006 capacitate 1998 129kw benzina


0768677421

VanuX 29-12-13 11:51

Re: dezmembrez Saab 9-3 an fab 2006 capacitate 1998 129kw benzina
 
Niste poze ar fi perfecte. Este cu volan pe dreapta sau stanga?

muntiu 29-12-13 14:00

Re: dezmembrez Saab 9-3 an fab 2006 capacitate 1998 129kw benzina
 
Este vorba de un cabrio care este deja demontat,ce te interesa?

cidul_52 30-12-13 23:07

Re: dezmembrez Saab 9-3 an fab 2006 capacitate 1998 129kw benzina
 
suportul de pahar este?

mrqro 11-04-14 07:02

Re: dezmembrez Saab 9-3 an fab 2006 capacitate 1998 129kw benzina
 
EU sau UK ? poze?


All times are GMT +2. The time now is 12:08.

- Copyright 2026 4Tuning