Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   problema nfs carbon..pls help (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/39818-problema-nfs-carbon-pls-help.html)

19tdi 29-04-07 14:40

problema nfs carbon..pls help
 
de putin timp mi-am instalat nfs carbon...merge foarte bine nu se blocheaza...dar dupa 1-2 curse..ori imi iese din el si imi da o eroare(eroare la care am 2 butoane.."send" si "don't send")...ori mi se restarteaza calculatoru...ce sa-i fac sa nu mai imi faca asa?:cry:

Craxy 29-04-07 16:53

Re: problema nfs carbon..pls help
 
Quote:

Originally Posted by 19tdi (Post 876247)
de putin timp mi-am instalat nfs carbon...merge foarte bine nu se blocheaza...dar dupa 1-2 curse..ori imi iese din el si imi da o eroare(eroare la care am 2 butoane.."send" si "don't send")...ori mi se restarteaza calculatoru...ce sa-i fac sa nu mai imi faca asa?:cry:

chestia asta am patit-o si eu si aproape toti prietenii mei..nu prea exista solutii

Kolegosu' 29-04-07 17:00

Re: problema nfs carbon..pls help
 
Solutia este sa iti cumperi jocul original si sunt niste patchuri care rezolva problema asta. Pana una alta te poti juca si aja jocul fiind foarte scurt cred k il poti termina intre doua restarturi :D. Oricum cel mai varza NFS din toate timpurile asta este ... pacat de grafica EA

Craxy 29-04-07 17:02

Re: problema nfs carbon..pls help
 
Quote:

Originally Posted by Kolegu™ (Post 876385)
Solutia este sa iti cumperi jocul original si sunt niste patchuri care rezolva problema asta. Pana una alta te poti juca si aja jocul fiind foarte scurt cred k il poti termina intre doua restarturi :D. Oricum cel mai varza NFS din toate timpurile asta este ... pacat de grafica EA

adevarat ca a fost cel mai varza de la nfsund incoace...oricum TDU bate orice joc la ora actuala din pacate mie imi sacadeaza de rupe

19tdi 29-04-07 23:50

Re: problema nfs carbon..pls help
 
daca exista ceva .. vreun patch care sa rezolve problema...da-ti PM sau makr postati aici...ca ma streseaza tare de tot

Craxy 30-04-07 09:09

Re: problema nfs carbon..pls help
 
solutia este sa cauti pe forumurile destinate nfs carbo(sunt o gramada,ca si eu am cautat)si o sa gasesti tot ce iti trebuie...intra la sectiunea troubleshoting si vezi daca mai are cineva problema adica imposibil sa nu o aiba deoarece asa e jocu

19tdi 30-04-07 11:42

Re: problema nfs carbon..pls help
 
o sa mai caut...ms

xenon24 28-07-09 16:52

Re: problema nfs carbon..pls help
 
Incearca alt crack :) asa am facut eu


All times are GMT +2. The time now is 21:16.

- Copyright 2026 4Tuning