![]() |
problema nfs carbon..pls help
de putin timp mi-am instalat nfs carbon...merge foarte bine nu se blocheaza...dar dupa 1-2 curse..ori imi iese din el si imi da o eroare(eroare la care am 2 butoane.."send" si "don't send")...ori mi se restarteaza calculatoru...ce sa-i fac sa nu mai imi faca asa?:cry:
|
Re: problema nfs carbon..pls help
Quote:
|
Re: problema nfs carbon..pls help
Solutia este sa iti cumperi jocul original si sunt niste patchuri care rezolva problema asta. Pana una alta te poti juca si aja jocul fiind foarte scurt cred k il poti termina intre doua restarturi :D. Oricum cel mai varza NFS din toate timpurile asta este ... pacat de grafica EA
|
Re: problema nfs carbon..pls help
Quote:
|
Re: problema nfs carbon..pls help
daca exista ceva .. vreun patch care sa rezolve problema...da-ti PM sau makr postati aici...ca ma streseaza tare de tot
|
Re: problema nfs carbon..pls help
solutia este sa cauti pe forumurile destinate nfs carbo(sunt o gramada,ca si eu am cautat)si o sa gasesti tot ce iti trebuie...intra la sectiunea troubleshoting si vezi daca mai are cineva problema adica imposibil sa nu o aiba deoarece asa e jocu
|
Re: problema nfs carbon..pls help
o sa mai caut...ms
|
Re: problema nfs carbon..pls help
Incearca alt crack :) asa am facut eu
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:16. |
- Copyright 2026 4Tuning