Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   imprimanta/scaneer HP (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/398020-imprimanta-scaneer-hp.html)

bandera 25-12-13 01:59

imprimanta/scaneer HP
 
3 Attachment(s)
vand imprimanta hp photosmart c4280 in stare buna! singura chestie este ca are cartusele goale.. printeaza si scaneaza f clar. pret 90ron

soosy 30-12-13 17:27

Re: imprimanta/scaneer HP
 
o ai de noua?
ai ideie cam la ce pret sunt cartusele?intreb ca sunt anumite modele la care is mai ieftine si la altele mai scumpe...

mersi

bandera 30-12-13 18:01

Re: imprimanta/scaneer HP
 
nu o am de noua! cartusele sunt ieftin de incarcat. cel alb negru este vreo 12 lei cel color vreo 16 lei, cartusele noi sunt scumpe sa le schimbi..

soosy 30-12-13 18:34

Re: imprimanta/scaneer HP
 
m-ar interesa,evident daca nu are ceva probleme...
si daca trimiti prin posta..

mersi

bandera 30-12-13 18:47

Re: imprimanta/scaneer HP
 
nu are probleme. este ca si noua! nu trimit prin posta.. daca vrei cand ai drum prin buc o iei. salut


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning