![]() |
Player Pioneer dus :(
Ieri seara mi-sa rupt piciorusul de la fata playerului pioneer 4900 ib el ce o tinea in pozitia verticala acuma sta tot timpul deschis iar ca sa umblu la el trebuie sa il tin cu o mana inchis si cu una sa il butonez in rest totul e ok.
Asta a fost durerea acuma ce va rog: 1 stiti daca se poate repara e vorba de o bucatica mica de plastic de pe fata care nu mai exista si daca se poate, unde ce cum 2 ce player imi recomandati in locul lui. Mentionez ca am 2 boxe spate spl dynamics ce sunt direct amplificate de player + un amplif spl s2000 +1woofer xtr. Asa ca as dori un player cel putin ca actualul la dotari/iesiri Va multumesc si va urez sarbatori fericite! |
Re: Player Pioneer dus :(
SONY de la mine?
|
Re: Player Pioneer dus :(
Imposibil sa nu se poata improviza ceva sa-ti tina fata sus,chiar si un magnetel prins de carcasa playerului si un surub pe fata ar trebui sa tina fata playerului sus...
|
Re: Player Pioneer dus :(
Maine il iau in casa si sper sa surubaresc cev la el.
Iar daca ar fi sa iau altul vreau doar pioneer alpine sau clarion ca sincer restu sunt pt amatori. |
Re: Player Pioneer dus :(
Cu ajutorul lui Eugen si al lui Marian playerul a fost reparat asa ca topicul se poate inchide
|
Re: Player Pioneer dus :(
Cu placere si La Multi Ani!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:48. |
- Copyright 2026 4Tuning