Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/39698-accidente-rutiere-raza-judetului-iasi.html)

morpheusmaster 19-08-09 14:05

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
Can't belive it...am ramas soc si aseara si azi cand a venit WRC la mine si mia zis ca el era...:( R.I.P. Max! Condoleantele mele din nou...deabea il cunoscusem la Suceava, tipu era de 10...

insanatosire grabnica baietilor care inca sunt in spital...speram sa nu mai auzim inca o veste proasta.

D3m0N 20-08-09 16:24

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
max era pe bancheta din spate si a murit la spital in urma unui stop cardiorespirator sau ceva de genu ... leziu grave interne .. nici acum nu-mi vine sa cred, toti 4 erau prieteni si acum sunt socat ... :(( RIP MAX

26WRC 21-08-09 12:31

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
Crys conducea?

zorro6299 22-08-09 12:58

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2574723)
Crys conducea?

PANA LA URMA.....CINE CONDUCEA ????? CINE STIE ASTEPTAM RASPUNS

MULTUMESC.

D3m0N 22-08-09 14:14

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
mmx...

JUST-DO-IT 22-08-09 15:31

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
un accident a fost aseara la la 1:30,in dreptu la metro cred sau avicola...o masina de culoare rosie ceva gen,golf,sau astra cu trapa ...era pe o parte,urme de frana,cioburi si sange pe o distanta de cca 50m ....totul era vazut la lumina farurilor....,am ajuns cam odata cu smurdu....multa lume adunata.....

aalex691 22-08-09 19:08

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
http://ziaruldeiasi.ro/local/alt-acc...u-murit~ni5n8e
pfaii :|

D3m0N 23-08-09 08:31

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
unu dupa altu`...

skimpy 23-08-09 08:58

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
eu nu inteleg care sa fie cauza pe langa faptul ca sunt soferi ne-experimentati?!
ca are asa de special soseaua aia?
in spatele blocului unde stau mi se pare mai palpitant, cand incerci sa scoti masina din parcare.

JUST-DO-IT 23-08-09 10:43

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
va zic ceva dar sa nu ma injurati dupa...sper.....soseaua supranumita soseua mortii,nu e numita asa chiar degeaba...inainte de constructia ei ,mai jos de acuala fabrica antibiotice a fost un cimitir exact unde trece soseaua acum,care a trebuit mutat din cauza aparitiei soselei...se zice ca spiritele au fost deranjate si cer tribut...soseaua e blestemata,de aia is atatea accidente....
sunt si eu destul de matur si-mi vine greu sa cred asa ceva,dar asta mi-a zis un inginer constructor care cunoste iasu,ca dosul palmei....dar...alta explicatie nu vad...2 accidente in acelasi loc...intr-o sapt ...cine are alta explicatie/// chiar as fi curios si eu ...

vLLLad 23-08-09 11:40

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
Quote:

Originally Posted by JUST-DO-IT (Post 2578724)
va zic ceva dar sa nu ma injurati dupa...sper.....soseaua supranumita soseua mortii,nu e numita asa chiar degeaba...inainte de constructia ei ,mai jos de acuala fabrica antibiotice a fost un cimitir exact unde trece soseaua acum,care a trebuit mutat din cauza aparitiei soselei...se zice ca spiritele au fost deranjate si cer tribut...soseaua e blestemata,de aia is atatea accidente....
sunt si eu destul de matur si-mi vine greu sa cred asa ceva,dar asta mi-a zis un inginer constructor care cunoste iasu,ca dosul palmei....dar...alta explicatie nu vad...2 accidente in acelasi loc...intr-o sapt ...cine are alta explicatie/// chiar as fi curios si eu ...

Viteza, teribilismul si inconstienta la volan :idea:

o n i x 23-08-09 12:06

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vLLLad (Post 2578837)
Viteza, teribilismul si inconstienta la volan :idea:

cea mai potrivita explicatie!

Bogdan.IS 24-08-09 12:43

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
urmele accidentului asta le-am vazut si eu sambata dimineata , mai exact era pe langa Gold Platin , cu cativa metri mai departe de accidentul lui max , masinile nu mai erau , dar erau cioburi si bucati din masini cazute ...

MnezO 24-08-09 19:50

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
Wellcome Back nea CrYs ! MnezO Iti ureaza inca o data insanatosire grabnica !

Bogdan.IS 24-08-09 22:25

Re: Accidente Rutiere De Pe Raza Judetului Iasi
 
Bine ai revenit ! :hug:


All times are GMT +2. The time now is 11:54.

- Copyright 2024 4Tuning