Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele scara 1/18 (https://forum.4tuning.ro/688-machetele-mele-scara-1-18.html)
-   -   Machetele mele - Florin (https://forum.4tuning.ro/688-machetele-mele-scara-1-18/396951-machetele-mele-florin.html)

D Florin 10-12-13 20:53

Machetele mele - Florin
 
8 Attachment(s)
BMW 328 Autoart (editie dealer).
Macheta este produsa in varianta standard de Autoart in culoare alb si rosu. Detalii foarte bune, dintre care enumar: scutul motor fabricat din metal, capota motor perforata in zona de aerisire, cablul franei de mana identic cu originalul.

lusian 10-12-13 20:55

Re: Machetele mele - Florin
 
Salutare,

Bine ai venit. Capota masinii este din material textil? Cureaua de la motor, e din piele sau plastic?

D Florin 10-12-13 21:02

Re: Machetele mele - Florin
 
Salutare,
Bine v-am gasit. Prelata e din plastic, dar imita foarte bine originalul deoarece e acoperita ca si mocheta interiaora cu un fel de ""puf"". Curelel motorului sunt din cauciuc dar sunt foarte bine detaliate.
Recomand macheta.
Merci.

2010 10-12-13 21:04

Re: Machetele mele - Florin
 
Bine ai venit!
Frumoasa macheta si poze!

D Florin 10-12-13 21:16

Re: Machetele mele - Florin
 
Multumesc pentru aprecieri. Pozele sunt facute de mine azi in casa, cu un Sony DSC H90.

Reme 11-12-13 23:02

Re: Machetele mele - Florin
 
Salut! bine ai venit in primul rand! Macheta este foarte interesanta si-mi place felul in care ai pozat-o :D frumoasa foc!

D Florin 12-12-13 00:12

Re: Machetele mele - Florin
 
Merci fain de apreciere. Vad si la voi machete tari, pe care sincer le doresc si eu. Am sa postez in continuare doar ce nu am vazut pe forum. Sincer am o slabiciune pt. bavareze, si asta din momentul in care mi am luat una scara 1:1, desi am inceput cu Porsche.
Multumesc.

Reme 12-12-13 09:35

Re: Machetele mele - Florin
 
Quote:

Originally Posted by D Florin (Post 5629837)
Merci fain de apreciere. Vad si la voi machete tari, pe care sincer le doresc si eu. Am sa postez in continuare doar ce nu am vazut pe forum. Sincer am o slabiciune pt. bavareze, si asta din momentul in care mi am luat una scara 1:1, desi am inceput cu Porsche.
Multumesc.

dar de ce sa postezi doar masini pe care nu le-ai azut pe forum, pt ca le au altii, poate tu o prezinti intr-un fel anume, poate tu o ai alta culoare, poate tu o ai mai ingrijita, eu iti dau u sfat, posteaza-le pe toate ca sa ne clatim si noi ochii. Fii sigur ca ne face placere!

s3rgyu 13-12-13 21:37

Re: Machetele mele - Florin
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5629914)
dar de ce sa postezi doar masini pe care nu le-ai azut pe forum, pt ca le au altii, poate tu o prezinti intr-un fel anume, poate tu o ai alta culoare, poate tu o ai mai ingrijita, eu iti dau u sfat, posteaza-le pe toate ca sa ne clatim si noi ochii. Fii sigur ca ne face placere!

+1 !
Poate ai machete care au mai fost prezentate doar ca nu le-ai vazut tu, iar atunci ce faci ? Nu iti mai prezinti colectia ? :lol:

D Florin 13-12-13 23:02

Re: Machetele mele - Florin
 
4 Attachment(s)
Multumesc de "provocare". Postez cateva rable din garajul meu. Revin cu restul. Am ales sa le pozez astfel doarece e mai ok, zic eu, decat sa fac o poza mare de grup in care sa ne stricam ochii.

s3rgyu 13-12-13 23:05

Re: Machetele mele - Florin
 
E30-ul e chiar bestial pe culoarea asta :shock:
Eu unul nu l-am mai vazut pe forum.

D Florin 13-12-13 23:12

Re: Machetele mele - Florin
 
Da asa e, puteam sa l iau pe rosu dar am vazut prea multe de vanzare pe culoare asta si nu mi plac etaloanele. Doar doua culori sunt Cecotto, rosu si gri. Rosu se mai fabrica dar gri nu. De asta a fost un target pt . mine.

2010 14-12-13 11:26

Re: Machetele mele - Florin
 
Superbe!!!

D Florin 14-12-13 13:51

Re: Machetele mele - Florin
 
10 Attachment(s)
BMW M3 e92 Kyosho
Macheta deja cunoscuta in toate detaliile nu mai necesita prezentare. De efect maxim sunt: acoperisul ce imita carbonul, interiorul accesorizat M si discurile ventilate.

D Florin 14-12-13 13:55

Re: Machetele mele - Florin
 
3 Attachment(s)
Restul de rable BMW.


All times are GMT +2. The time now is 18:15.

- Copyright 2024 4Tuning