![]() |
jante mai mari pe astra?ajutor!!!
salutare,intentionez sa imi pun pe h ,jante kestin kt4 18'',8,5j respectiv 9,5 j,cu et 13 si 20,,acum..eu am 4x100..imi merg cu flanse?le iau degeaba?apreciez,,multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:38. |
- Copyright 2026 4Tuning