![]() |
Curatenia de Primavara
Curatenia de Primavara !
IN CURAND SECTIUNEA V-A INTRA IN RESTAURARE ! AS RUGA MEMBRII INTERNATIONALI CARE FRECVENTEAZA INCA SA SE SEMEZE AICI PRINTR-UN SIMPLU PREZENT ! V-OI REVENII CU AMANUNTE ! MERSI |
Re: Curatenia de Primavara
a cam murit sectiunea....
eu verific cam zilnic dar nimic..... |
Re: Curatenia de Primavara
Ce sa scriu daca nimeni nu spune nimic?Pana acum 'canadienii' sunt cei mai activi.:-)
|
Re: Curatenia de Primavara
Mai e si lumea ocupata...alea alea...nu lasati sa moara sectiunea!
|
Re: Curatenia de Primavara
si eu intru da mai rar ca sunt in romania si nu am tot timpul net
|
Re: Curatenia de Primavara
prezent :-)
|
Re: Curatenia de Primavara
Quote:
|
Re: Curatenia de Primavara
Bine, nu imi vine sa mai plec, da trebuie
|
Re: Curatenia de Primavara
mie de vreo luna.. nu mi-o mers forumul... dar in rest mai tot timpul intram..
george... poate ne vedem la o bere.. :P " Prezent " :P |
Re: Curatenia de Primavara
as fi vrut sa ma intalnesc cu multi, da familia a fost pe primul loc si joi plec spre franta
|
Re: Curatenia de Primavara
fa un popas.. in cluj.. si o zi o bem.. si dupaceea pleci :p
|
Re: Curatenia de Primavara
Quote:
Prezent. Tocmai m-am intors din Cj,un oras pe care l-am gasit mai prafuit si inghesuit ca niciodata.N-am sa mai merg niciodata cu cabrio, ci cu o alta masina cu clima "bizonica",geamuri ridicate si muzica la maxim.In plus am constat ca edilul sef a rezolvat problema parcarilor prin aceea ca a redus si cele putine existente.Bravo lui.:( Asteptam cu drag,distribuirea de catre @WOB a grebelei,hirletului si alte ustensile cu ocazia marii curatenii de primavara. :) |
Re: Curatenia de Primavara
Quote:
pe cand ne intalnim la un butoi de bere ? |
Re: Curatenia de Primavara
Prezent...
|
Re: Curatenia de Primavara
PreZenT !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:53. |
- Copyright 2026 4Tuning