Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Unitati de bord si surse (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse.html)
-   -   se merita pionner4900 fata de 30 mp? (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse/39624-merita-pionner4900-30-mp.html)

stiancu 26-04-07 22:21

se merita pionner4900 fata de 30 mp?
 
sal. va rog sa imi spuneti ce sa aleg. diferenta intre ele e de 1, 8 mil si vreau sa stiu daca merita 4900 fata de 30 mp
cu bani astia as insonoriza usile. am logan.multumesc

Robert T 05-05-07 18:25

Re: se merita pionner4900 fata de 30 mp?
 
4900 are in plus fata de 30 MP preout-uri pe 4 V si control pe iPod... si un design mai bun.

in rest e acelasi aparat!!! te descurci si cu 2,2 V pe preout :P...

am 30 MP si recent mi-am luat 7900UB si puse direct pe boxe nu sunt diferente, sau cel putin nu-mi dau seama

bezz 25-05-07 10:05

Re: se merita pionner4900 fata de 30 mp?
 
mie mi s-a parut imensa diferenta intre un aparat cu preout-uri pe 2V si altul cu preout-uri pe 4V...semnalul este mult mai bun, ce-i drept aparatele aveau si alte caracteristici, nu erau din aceeasi gama ...

ps daca vrei sa-ti insonorizezi usile inseamna ca vei amplifica activ difurile, exact situatia unde conteaza mai mult semnalul de iesire din radiocd (4V better).


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning