![]() |
se merita pionner4900 fata de 30 mp?
sal. va rog sa imi spuneti ce sa aleg. diferenta intre ele e de 1, 8 mil si vreau sa stiu daca merita 4900 fata de 30 mp
cu bani astia as insonoriza usile. am logan.multumesc |
Re: se merita pionner4900 fata de 30 mp?
4900 are in plus fata de 30 MP preout-uri pe 4 V si control pe iPod... si un design mai bun.
in rest e acelasi aparat!!! te descurci si cu 2,2 V pe preout :P... am 30 MP si recent mi-am luat 7900UB si puse direct pe boxe nu sunt diferente, sau cel putin nu-mi dau seama |
Re: se merita pionner4900 fata de 30 mp?
mie mi s-a parut imensa diferenta intre un aparat cu preout-uri pe 2V si altul cu preout-uri pe 4V...semnalul este mult mai bun, ce-i drept aparatele aveau si alte caracteristici, nu erau din aceeasi gama ...
ps daca vrei sa-ti insonorizezi usile inseamna ca vei amplifica activ difurile, exact situatia unde conteaza mai mult semnalul de iesire din radiocd (4V better). |
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning