![]() |
E46 - 320D (The Devil)
6 Attachment(s)
Salutare tuturor...
A venit timpul sa ma prezint si eu cu bijuteria, in randul posesorilor de BMW.. Este vorba de un E46, 320D, Facelift, 2002, 150 Ponei... Ca dotari, masina are urmatoarele: Jante aliaj BMW, cu adidasi de iarna 80% Climatronic 4 Geamuri Electrice Cotiera Fata+Spate Bancheta Rabatabila + Ski Bag Volan Sport 3 Spite CD Player Oglinzi incalzite, electrice, rabatabile electric ASC, ABS, 6 Airbag-uri.. Angel Eyes Defapt, masinuta are FIX ce as fi vrut eu sa aiba... Am vrut o masina impecabila la interior, de nefumator, fara prea multe dotari de fabrica... Tehnic, masina se prezinta intr-o stare perfect ireprosabila... 230.000km Modificari facute: Schimbat lumini interior (bord, ceasuri, consola, etc, in lumina alba... lumini ambientale la picioare fata+spate Ca urmatoare modificari am in plan: Maine ma apuc de montarea unei tablete in bord...(App.. Cumpar rama adaptoare 2din, si panou relocare clima..) Lupa in far + Xenon 6000 Kit exterior M Probabil o voi echipa cu un filtru de particule... Culoarea schimbata Nari negre Sper sa va placa, si astept idei, pareri, sfaturi de la voi... Multumesc. |
Re: E46 - 320D (The Devil)
Salut
frumoasa masina! sa o stapanesti... calm :P Te rog din suflet nu pune xenon! o sa te injure toti participantii la trafic... stiu ca nu-ti pasa, poate, dar e obositor pentru ceilalti.... masina nu are xenon de fabrica deci o sa ai o lumina care orbeste pe ceilalti. Inca o rugaminte: da-i jos emblema aceea prosteasca de interior cu m3... P.S. Daca imi dai ultimle 7 cifre din seria de sasiu, iti pot trimite cartela masinii (cum a iesit masina din fabrica, dotarile, an etc) Iar daca nu ai ce face cu banii... pune-i frate si 2 filtre de particule :)) Numai bine! |
Re: E46 - 320D (The Devil)
Salutare, mersi...
Am specificat ca, Xenon-ul, o sa vina DOAR insotit de lupe, no way fara lupe... Hahaha, iar emblema cu M, i-am facut-o cadou vanzatorului in primele secunde de la cumparare :))))... mai aveam un sticker in torpedou cu "M Power":))) Mai are un sticker APPLE in spate, lipit unde erau semnele "320D", care din pacate s-a copt de la soare, si nu mai pot sa-l dau jos... :)) P.S. Stiu ca in ultima poza se vad farurile albe rau, sunt doar cerculetele, si cu zapada peste ele, nu xenon :)) toata lumea m-a intrebat daca am pus xenon cand au vazut poza, dar, nu, fara lupe nici nu ma gandesc.... Si am auzit ca lupele Morimoto M1 parca se numesc, sunt chiar ff ok... speciale pt ele, retrofit, deci nu trebuie taiat nimic din far... P.S. 2.. serie sasiu CH31379 |
Re: E46 - 320D (The Devil)
Quote:
|
Re: E46 - 320D (The Devil)
Acum la -3 grade cred ca numai cu pistol cu aer cald il mai dau jos...
Inca o intrebare... am un eleron coada de randunica... montat putin stramb, tot asa procedez sa-l dau jos? e lipit cu dublu adeziva.. |
Re: E46 - 320D (The Devil)
Quote:
|
Re: E46 - 320D (The Devil)
Quote:
|
Re: E46 - 320D (The Devil)
O sa incerc, multumesc de sfaturi... de rupt nu cred ca se rupe, ca e din cauciuc... nu e din fibra/plastic
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning