![]() |
Salutare
Sunt intr-o mare dilema ... desi mai am timp am 16 ani si in aproximativ 1 an si 7 luni voi avea permis , tatal meu mi-a spus ca pot sa ii pastrez masina un opel astra g 2007 50,000km acum 1,6 twinport 105 cai sau sa o vand si sa-mi iau un bertone ? voi ce spuneti ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning