Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Salutare (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/394024-salutare.html)

ZWDu 10-11-13 22:49

Salutare
 
Sunt intr-o mare dilema ... desi mai am timp am 16 ani si in aproximativ 1 an si 7 luni voi avea permis , tatal meu mi-a spus ca pot sa ii pastrez masina un opel astra g 2007 50,000km acum 1,6 twinport 105 cai sau sa o vand si sa-mi iau un bertone ? voi ce spuneti ?


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning