Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Mitsu braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/39355-mitsu-braila.html)

daniwmk 22-04-07 21:11

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
3 Attachment(s)
masina lui baubau ...

daniwmk 22-04-07 21:31

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
3 Attachment(s)
more pics ...

TazzY 23-04-07 04:09

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
Frumos mitsul.. :)

yknot 23-04-07 08:43

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
parca imi aduc aminte de o remarca a unuia...... "iote-i si pe astia fast and furious"......

shadowro 23-04-07 09:33

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
cumpara omu slr si atenteaza din nou la titlu :)

isacfani 23-04-07 09:38

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
frumoasa masina !
Quote:

Originally Posted by yknot (Post 866194)
parca imi aduc aminte de o remarca a unuia...... "iote-i si pe astia fast and furious"......

daca baietii sunt cunoscatori, ii poti contrazice ? :-)

yknot 23-04-07 13:42

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 866249)
cumpara omu slr si atenteaza din nou la titlu :)

ce titlu?.... si pentru asta ii trebuia o alta masina de sute de mii?

Quote:

Originally Posted by isacfani (Post 866255)
frumoasa masina !

daca baietii sunt cunoscatori, ii poti contrazice ? :-)

sigur ca nu-i poti contrazice...

shadowro 23-04-07 13:49

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
titlul de cea mai tare masina din zona :)

daniwmk 23-04-07 17:26

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 866633)
titlul de cea mai tare masina din zona :)

stai linistit ca nici evo nu sta pe loc ...
ai vazut ca in scurt timp va mai suferi "cateva" modificari si cred ca va putea tine piept oricarei masini "din zona" chiar si de peste 600 cp :)

frost_dani 23-04-07 19:16

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
de curiozitate ,in cat timp prinde suta\?:)

baubau racing 23-04-07 21:13

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
pt moment 3.6 sec dar cu mici setari se poate mai bine.

-<Gedoc>- 23-04-07 21:36

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 866983)
stai linistit ca nici evo nu sta pe loc ...
ai vazut ca in scurt timp va mai suferi "cateva" modificari si cred ca va putea tine piept oricarei masini "din zona" chiar si de peste 600 cp :)

da,dar totusi atata putere chiar daca o are trebuie sa faca ceva sa o puna si jos pe toata ca altfel degeaba o are...8) 8) 8)

baubau racing 23-04-07 21:48

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
doar de asta e 4*4

shadowro 23-04-07 21:58

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
4x4 pleci tare ... dar dupa trebuie mai multi cai decat competitorul pentru ca sa si ramai in fata pentru ca tu invarti 4 roti permanent , el doar 2.
asa gandesc eu cel putin.

baubau racing 24-04-07 11:16

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
in principiu ai dreptate dar cind faci un proiect trebuie sa stii exact ce iti doresti.degeaba ai cp si nu ii pot pune jos in 1si a2 stai pe loc si faci burnout.
de acea toate trebuiesc gindite si corelate sa ajungi la cel mai bun compromis putere transmisie gume.toate sint strins legate una de alta .


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning