![]() |
Re: Prezentatziva "bolizii" !
3 Attachment(s)
masina lui baubau ...
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
3 Attachment(s)
more pics ...
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
Frumos mitsul.. :)
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
parca imi aduc aminte de o remarca a unuia...... "iote-i si pe astia fast and furious"......
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
cumpara omu slr si atenteaza din nou la titlu :)
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
frumoasa masina !
Quote:
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
Quote:
Quote:
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
titlul de cea mai tare masina din zona :)
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
Quote:
ai vazut ca in scurt timp va mai suferi "cateva" modificari si cred ca va putea tine piept oricarei masini "din zona" chiar si de peste 600 cp :) |
Re: Prezentatziva "bolizii" !
de curiozitate ,in cat timp prinde suta\?:)
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
pt moment 3.6 sec dar cu mici setari se poate mai bine.
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
Quote:
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
doar de asta e 4*4
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
4x4 pleci tare ... dar dupa trebuie mai multi cai decat competitorul pentru ca sa si ramai in fata pentru ca tu invarti 4 roti permanent , el doar 2.
asa gandesc eu cel putin. |
Re: Prezentatziva "bolizii" !
in principiu ai dreptate dar cind faci un proiect trebuie sa stii exact ce iti doresti.degeaba ai cp si nu ii pot pune jos in 1si a2 stai pe loc si faci burnout.
de acea toate trebuiesc gindite si corelate sa ajungi la cel mai bun compromis putere transmisie gume.toate sint strins legate una de alta . |
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning