Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare Auto (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto.html)
-   -   CUMPAR BOXE COMPONENTE 16.5cm!!! (https://forum.4tuning.ro/557-difuzoare-auto/393277-cumpar-boxe-componente-16-5cm.html)

adyxz 03-11-13 13:41

CUMPAR BOXE COMPONENTE 16.5cm!!!
 
cumpar boxe componente 16.5cm, care nu au fost forjate, uzate, fara distorsiuni, prefer Helix, Focal, Micro Precision, tweetere+midbassi+crossovere pachet complet.
negocieri pe pm, transportul il platesc eu.

adyxz 10-11-13 11:58

Re: CUMPAR BOXE COMPONENTE 16.5cm!!!
 
in continuare valabil

catalinionut229 10-11-13 13:51

Re: CUMPAR BOXE COMPONENTE 16.5cm!!!
 
uite aici poate te int

https://forum.4tuning.ro/557-difuzoar...ml#post5609970

adyxz 13-11-13 00:02

Re: CUMPAR BOXE COMPONENTE 16.5cm!!!
 
Cata sunt varfurile de gama nu? merci mult dar zic pas, bafta la vanzare

catalinionut229 13-11-13 12:28

Re: CUMPAR BOXE COMPONENTE 16.5cm!!!
 
da sunt ok am avut si helix si dls r6a pot sa zic ca sunt peste toate...

adyxz 13-11-13 14:33

Re: CUMPAR BOXE COMPONENTE 16.5cm!!!
 
multumesc tuturor s-a rezolvat :-)


All times are GMT +2. The time now is 12:07.

- Copyright 2026 4Tuning