Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Midnight Racers (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers.html)
-   -   Va asteptam la mare (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers/39222-asteptam.html)

peter 23-04-07 10:58

Va asteptam la mare
 
salutare de la mare........

cursa sa speram..va avea loc pe 29 aprilie...desi cred ca nu vor fi probleme...

va-ti gasit cazare..etc ?

micutzu_mrc 23-04-07 11:11

Re: Va asteptam la mare
 
am stat in pe loc cu cazarea pt ca nu am stiut nimica sigur cu cursa

peter 23-04-07 21:34

Re: Va asteptam la mare
 
Quote:

Originally Posted by micutzu_mrc (Post 866361)
am stat in pe loc cu cazarea pt ca nu am stiut nimica sigur cu cursa


fa-ti bagaju..:) ca acuma e treaba sigura.


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

- Copyright 2026 4Tuning