![]() |
Va asteptam la mare
salutare de la mare........
cursa sa speram..va avea loc pe 29 aprilie...desi cred ca nu vor fi probleme... va-ti gasit cazare..etc ? |
Re: Va asteptam la mare
am stat in pe loc cu cazarea pt ca nu am stiut nimica sigur cu cursa
|
Re: Va asteptam la mare
Quote:
fa-ti bagaju..:) ca acuma e treaba sigura. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:15. |
- Copyright 2026 4Tuning