![]() |
Probleme cutie automata 525 TDS
Salutare,
Va rog,ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat/ parere la problema mea? Am un 2.5 TDS din 97 cutie automata (simpla, fara steptronic) care nu mai vrea sa schimbe din 3 in 4 (doar cu insistente, adica D...S...iar D si intr-un final schimba), iar restul treptelor merg normal. Precizez ca a fost schimbat uleiul si filtrul in cutie pt. ca nu mai tragea deloc, pe tester nici o eroare, iar mecanicul mi-a spus ca este din cutie problema... Orice informatie sau sfat e bine venita, va multumesc! |
| All times are GMT +2. The time now is 01:18. |
- Copyright 2026 4Tuning