Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Beginner (https://forum.4tuning.ro/698-beginner.html)
-   -   Gabi VT (https://forum.4tuning.ro/698-beginner/392036-gabi-vt.html)

gabi04 21-11-13 21:36

Re: Gabi VT
 
aaa...si ce mai mi-am dat seama acum e ca am uitat de umbrele la roti :D

dany2good4u 22-11-13 18:11

Re: Gabi VT
 
Quote:

Originally Posted by gabi04 (Post 5617425)
mda...o sa va dau dreptate cand o sa-mi spuneti ca roata spate arata anormal...acum mi-am dat si eu seama dupa ce am dat ctrl+shitf+e ca sa fac din toate layerele unul singur...si acum n-am mai avut ce sa-i fac :|
deh...prostia se plateste :))

bravo,imi place evazarea spate :D

gabi04 22-11-13 20:31

Re: Gabi VT
 
@dany: pai nu se vede nasol din cauza rotii?adica vreau sa spun spre bara...nu stiu :-?? mie mi se pare ca nu e de-acolo :D

dany2good4u 23-11-13 00:41

Re: Gabi VT
 
Quote:

Originally Posted by gabi04 (Post 5618029)
@dany: pai nu se vede nasol din cauza rotii?adica vreau sa spun spre bara...nu stiu :-?? mie mi se pare ca nu e de-acolo :D

eu zic ca e ok evazarea,arata bine,roata e alta poveste,nu are umbra si cred ca ii trebuia si putin chamber...

gabi04 04-12-13 21:02

Re: Gabi VT
 
4 Attachment(s)
oh..era sa uit,cat n-am avut net n-am stat degeaba :))
solnita si ligheanu sunt facute dupa cum as vrea eu sa arate,adica exact cum imi place...cred c-ati inteles ce vreau sa spun :D

PS: nu va luati de mine in legatura cu jantele,dar am pus si eu ce-am gasit prin pc =)) si am considerat ca arata cat de cat binisor,bbs-urile de pe solenza sunt de pe vento

gabi04 06-12-13 22:42

Re: Gabi VT
 
mie imi place cum a iesit bara la solenza :D

dany2good4u 07-12-13 01:01

Re: Gabi VT
 
Quote:

Originally Posted by gabi04 (Post 5625423)
oh..era sa uit,cat n-am avut net n-am stat degeaba :))
solnita si ligheanu sunt facute dupa cum as vrea eu sa arate,adica exact cum imi place...cred c-ati inteles ce vreau sa spun :D

PS: nu va luati de mine in legatura cu jantele,dar am pus si eu ce-am gasit prin pc =)) si am considerat ca arata cat de cat binisor,bbs-urile de pe solenza sunt de pe vento

jantele sunt cam luminate,la capota se cunoaste urme de smudge,iar la buza lafel.mai mergea putin lucrata

gabi04 07-12-13 02:00

Re: Gabi VT
 
@dany: la jante m-am gandit ca daca mai umblu la "curves",le intunec prea rau...la bara te referi la colturi si in sus?
la capota stiu ca se vad urme de smudge,dar eram plin de nervi ca n-am avut de pe ce sa iau jante din cauza netului,ca nu aveam si de-aia am lasat-o asa,dar nu-i problema ca mai am fisierul in format .ps ,asa ca o sa o fac cum ptrebuie.
aaa + ca bara am facut-o la proba, si de entuziasmat ce eram :)),n-am mai stat sa o fac cum trebuie.
o sa o termin,s-o fac calumea,sa-i pun niste borbet-uri t as vrea,dar nu prea gasesc :D (era un apropo =)) )...ce vroiam sa intreb defapt: per total ideea mea cu bara este buna?

gabi04 07-12-13 02:02

Re: Gabi VT
 
PS: daca stau sa ma gandesc mai bine,o s-o iau de la capat..pt ca,capota,in dreapta difera putin fata de stanga,dar in mare parte masina va fi aceeasi...sa vad daca mai imi iese bara asa,daca nu ii dau copy-paste :)).

gabi04 13-12-13 23:53

Re: Gabi VT
 
off topic: am mai gasit un site cu donors wheel-whores.com
ps:sper ca nu se considera reclama :D

gabi04 14-12-13 23:03

Re: Gabi VT
 
2 Attachment(s)
mda...am revenit cu un Citroen C4 Coupe...sper ca va place :D

Reme 15-12-13 09:18

Re: Gabi VT
 
Quote:

Originally Posted by gabi04 (Post 5631280)
mda...am revenit cu un Citroen C4 Coupe...sper ca va place :D

ai lucrat subtil la ea, sincer chiar imi place... :D Bravo!

gabi04 15-12-13 12:45

Re: Gabi VT
 
multumesc reme...as fi vrut sa ii astup "gura" aia din bara,unde sunt bandourile pe bara,sa fac un bandou mai mare,dar nu prea mi-a iesit si am zis mai bine s-o las asa :D

gabi04 18-12-13 21:19

Re: Gabi VT
 
2 Attachment(s)
Deci dupa ce am stat cateva zile bune si am ranjit fasolea la el,in speranta ca-mi va mai veni o idee despre ce sa-i mai fac...nu mi-a venit :|.el parca mai cere ceva,dar eu nu stiu ce sa-i mai dau :-??.ce ziceti,vre-o idee?

dany2good4u 18-12-13 21:43

Re: Gabi VT
 
Quote:

Originally Posted by gabi04 (Post 5633604)
Deci dupa ce am stat cateva zile bune si am ranjit fasolea la el,in speranta ca-mi va mai veni o idee despre ce sa-i mai fac...nu mi-a venit :|.el parca mai cere ceva,dar eu nu stiu ce sa-i mai dau :-??.ce ziceti,vre-o idee?

frumos.destul de bine lucrat.se vede ca evoluezi.acum sa fiu si putin carcotas,se cam observa mici diferente de culoare la bad boy,si putin la manerul usii fata,in rest e destul de bine.bravo!


All times are GMT +2. The time now is 13:01.

- Copyright 2024 4Tuning