Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   PEUGEOT 205 GTI / OPEL ASTRA CT 77 WRC (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/3916-peugeot-205-gti-opel-astra-ct-77-wrc.html)

RACING MAN 04-03-05 15:25

PEUGEOT 205 GTI / OPEL ASTRA CT 77 WRC
 
Facem una, ca am auzit ca vrei sa te dai cu mine ( Sorin TMS) Eu am aprox 150 Cp.

Aki 04-03-05 18:17

Ma bag si eu :)
Cu...care sare primul :lol:

AudiPerformance 04-03-05 18:38

pai asa ma bag si eu ce pana mea... oricand vreti!

teddy 04-03-05 18:38

as paria pe peugeot, e o combinatie buna de putere mare si greutate mica.

EvLSant0S 04-03-05 18:41

da :roll: :roll:

si eu as paria pe hondutzele de la noi :lol: :lol: :lol: :lol:

nu de alta dar... :) cine stie stie si cu asta basta :lol: :lol: :lol:

SpeedeR 04-03-05 18:51

cine stie cunoaste ;) :lol: :lol: :lol:

pun pariu un pachet de biscuiti cu crema pe Honda powah :!: :twisted:

AudiPerformance 04-03-05 18:54

bai speeder aici se fac pariuri pe bani grei :)) nu pe pachete de biscuiti!
cred ca ar trebui si in fenomenul asta al curselor auto sa existe cotatii la casele de pariuri... cine stie poate am mai face si noi un ban cinstit!!!!

DnI 04-03-05 19:10

chiar daca sunt fan SFI`uri dar totusi pariez pe 205 daca este in mintile ei !

AudiPerformance 04-03-05 19:15

TRADATORULE!!!!!!
mai uita-te si tu pe la date tehnice patroane

X-Ray-Eyes 04-03-05 19:19

Uite ca nimerishi si eu pe aici ...
Sa imi spui data , ora si locul , si sa imi spui cum merge : 1 din 1 sau 2 din 3 ...
Oka ?

Dar dupa ce se \"realizeaza fenomenul\" bagam frumos filmuletzul si asteptam comentariile...
Asha esti de acord?
Stiu eu ce stiu si nu o dau cotita... si de asta am si raspuns la provocare.
:twisted:

EvLSant0S 05-03-05 03:11

hihi:) :) poate ti le zice direct aici :lol: :lol: :lol: pe forum :) :P

GL x-ray :P

DnI 05-03-05 03:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AudiPerformance\"
TRADATORULE!!!!!!
mai uita-te si tu pe la date tehnice patroane

NU arunca vorba aiurea pentru ca omul nici nu a precizat ce model de gti ca sa te poti uita la date :!: :!:

RACING MAN, este GTI`ul de 1.6 sau 2.0 ?
aveai si un filmulet pe aicia, este pregatit de vtm ?

cat despre greutate, este un factor ce conteaza destul de mult...
205 gti ~ 850kg si opel astra ~ 1100kg

UniculSGM 05-03-05 10:05

Merg pe Sorin, castiga 100% o cursa pe 400 m intre Peugeot-ul lui si Opel.

Da DnI e pregatita pt raliu masina, este 1.6.

DnI 05-03-05 10:29

asteptam un raspuns, un final ceva! :wink:

RACING MAN 05-03-05 11:35

masina este de VTM pregatita. Ne dam unde vrei tu dar intr-un cadru legal as prefera. Masina nu este inmatriculata si nu pot sa ies cu ea. La prima cursa ne dam.


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning