Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   Pareri despre o modificare! (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/3908-pareri-modificare.html)

darkager 04-03-05 10:48

Pareri despre o modificare!
 
2 Attachment(s)
Ziceti shi voi cum ar arata mashina cu spoileru facut asa :


(shaddow.... daca vrei muta topicu la Privat)

Robi 04-03-05 10:52

Beton arata .... acuma mai arata ca masin .... vazuta din spate ;))

darkager 04-03-05 10:54

adica ce vrei sa zici ca inainte nu arta bine??? :evil: lasa ca ne intalnim noi :twisted: :bat: :bat: :punch: :lol:

B 68 VLD 04-03-05 11:08

Masina nu ar arata rau cu bara aia dar te rog io mult sa nu cumva sa pui culoarea aia la plasa! :wink:

darkager 04-03-05 11:28

1 Attachment(s)
stai linistit.... ca plasa o sa aibe culoarea aluminiului..... cum e shi in fata 8)

shadow 04-03-05 16:44

Parerea mea, ca ar arata mult mai bine!!!
Spoilerul spate pe care il ai acuma nu prea se potriveste cu cel de pe fata!!!

criss 04-03-05 17:15

E buna schimbarea,dar daca ai incerca decupajul de sita cum e pe fata cum ar fi?deja sunt prea comune modelele astea cu 3 site :idea:

GYM 06-03-05 19:31

Parerea mea e ca arata mult mai bine cu spoileru'
cu plasa...

Jaba_[hd] 07-03-05 21:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GYM\"
Parerea mea e ca arata mult mai bine cu spoileru'
cu plasa...

Parerea ta nu prea conteaza :wink:

cristi_ubs 08-03-05 20:15

importat e sa-ti placa tie .dar tre sa aiba si gust din pct de vedere estetic.succes la urmatoarele modificari.bafta

dacia power

CBY 09-03-05 17:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"darkager\"
stai linistit.... ca plasa o sa aibe culoarea aluminiului..... cum e shi in fata 8)



:D pai io' zic ca 'micul gigant' din stanga arata mai bine :lol: :lol: :lol:

xxdadixx 09-03-05 18:02

Care micul gigant mei ca au ramas americanii masca :shock: Ce au zis de matiz? \"What is that catfish-looking thing parked next to your Golf? It makes your car look huge!\"

Jaba_[hd] 10-03-05 00:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Care micul gigant mei ca au ramas americanii masca :shock: Ce au zis de matiz? \"What is that catfish-looking thing parked next to your Golf? It makes your car look huge!\"

nu chiar huge ca nici golfu nu e prea mare..oricum arata bine golfu unpic mai bine ca Matizutzu :lol: :lol:

aldoadabass_wrs 15-12-06 20:05

Re: Pareri despre o modificare!
 
ee matizul are in spate doar daewoooooooo-va spune ceva ii facut in romania ma rog asamblat...cu piese produse pe vapor.....corea-romania...think about that...........................golf rulzzzzzzzzzzzzzzzzz


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning