Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Iphone 3GS ca nou (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/390221-vand-iphone-3gs.html)

shadow_x3x 04-10-13 12:34

Vand Iphone 3GS ca nou
 
3 Attachment(s)
Vand Iphone 3GS 8Gb. Telefonul este ca nou. A fost folosit f putin si a stat doar in husa. Se vinde in cutie cu toate accesoriile cu care a venit plus husa din piele. Functioneaza ireprosabil. Are softul original si nu a fost facut jailbreak. Pret 500 lei negociabil.
Poze:
Attachment 2866255 Attachment 2866256 Attachment 2866257

Nu accept schimburi
Contact aici sau PM.

shadow_x3x 11-10-13 21:37

Re: Vand Iphone 3GS ca nou
 
Vandut. Se poate inchide. Multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning