Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   LICHIDARE DE STOC ! (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/390215-lichidare-stoc.html)

aditza.necunoscutu 04-10-13 11:26

LICHIDARE DE STOC !
 
1 Attachment(s)
Vand 40 de bari diferite modele( touareg passat golf 5 bora astra g grade punto focus2 fabia clio3 etc) pret 100 lei bucata! tel 0732 984 754

aditza.necunoscutu 11-10-13 10:56

Re: LICHIDARE DE STOC !
 
70 de lei bucata !mai am32 de bucati, prețul se negociază daca e cineva interesat poate sa ceara o lista completa.

cangri 11-10-13 12:17

Re: LICHIDARE DE STOC !
 
Vectra B ai ceva?

aditza.necunoscutu 11-10-13 14:12

Re: LICHIDARE DE STOC !
 
numai bara fata de Corsa D.

mmaacc 14-10-13 19:29

Re: LICHIDARE DE STOC !
 
Salut,

Pt berlina audi a6 fabricatie 2007 ai bara fata? sau cea cu facelift?

aditza.necunoscutu 14-10-13 22:08

Re: LICHIDARE DE STOC !
 
Am suna-mă 0732 984 754

accxdru 23-10-13 18:33

Re: LICHIDARE DE STOC !
 
Skoda Octavia 1 RS?

aditza.necunoscutu 24-10-13 22:39

Re: LICHIDARE DE STOC !
 
Skoda nimic!


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2026 4Tuning