Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/390046-vand-centuri-6-puncte-sabelt.html)

MihaiDr 02-10-13 18:04

[Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
Vand centuri 6 puncte Sabelt cu omologarea FIA expirata anul trecut + suruburi de montare.

https://img10.imageshack.us/img10/5337/74r2.jpg

https://img826.imageshack.us/img826/341/lbvc.jpg

Nu se dau separat, pretul este de 450 RON (noi sunt peste 1500 RON), singura lor problema este ca sunt murdare(se spala foarte usor).

Pentru date de contact, va rog PM. Centurile sunt in Cluj.

MihaiDr 04-10-13 15:49

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
440 RON !

MihaiDr 05-10-13 22:30

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
430RON!

MihaiDr 10-10-13 12:23

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
420 RON!

MihaiDr 13-10-13 17:42

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
410RON!

MihaiDr 16-10-13 10:21

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
Inca disponibile, centuri + suruburi de prindere!

MihaiDr 23-10-13 10:32

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
Inca de vanzare!

MihaiDr 01-11-13 10:27

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
400 RON!

MihaiDr 12-11-13 17:49

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
390 RON!

MihaiDr 19-11-13 07:48

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
Inca de vanzare!

MihaiDr 22-11-13 09:56

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
385 RON!

MihaiDr 03-12-13 14:10

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
Inca disponibile!

MihaiDr 11-12-13 11:00

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
380 RON!

MihaiDr 02-04-14 12:44

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
Inca disponibile, negociabil!

DJ_Alexyno17 05-03-15 15:50

Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt
 
Ce lățime au și dc mai e valabil... și un preț ms mult!


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning