![]() |
Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
8 Attachment(s)
Top Car Vantage GT Top Car, cu sediul in Rusia, a modificat Porsche-le Cayenne si ceea ce a obtinut a primit numele de Top Car Vantage GT. |
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
Foarte frumos,mi se pare interesanta idee cu usile din spate...
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
Frumoasa.....cred k o sa se vand bine mashina
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
imi place bodykitu si interesanta ideea cu farurile
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
Super farurile de 911.E mai bine decat cele normale de o mie de ori.
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
super tare...dream car...le-au reusit modificarile...cu bun gust...uite ca si rusii se pricep...noi de ce nu am putea?
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
rusii au mai demonstrat ei ca se pricep......
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
foarte reusit bodylkitul.. fatza asta tb sa o aiba cayenne facelift.. acuma in sf arata shi SUV-ul asta k lumea..
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
e ff reusita ...dau bine noile modificari...confera acestui cayenne un aspect mai cuminte dar cand shtii catzi cai are nu e deloc asa...rusii au demonstrat in repetate randuri k au cu ce sa iasa'n fatza...
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
o mie de ani lumina fata de designul original,care tre sa recunoastem e urat, superb fara nici o exagerare !!!! ;)
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
very hot ,masina asta da senzatia ca merge chiar si cand sta pe loc
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
Fata Ii Prea Ranjita Dar In Rest Ii Lux. Bijuterie
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
arata super......si 750 de caluti.....wow :D
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
e lucrata finut, arata super buna ideea cu usile spate/ dar stie careva daca are ceva modificari si la interior sau au modificat doar exteriorul?
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
Arata misto in 3 usi,si misto kit-ul rau de tot.8)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning