![]() |
O parere va rog
Buna ziua , imi puteti da un sfat cum sa vopsesc jantele astea.
Masina este un e36 coupe negru. http://s11.postimg.org/npavrr1lf/137...27234402_n.jpg http://s8.postimg.org/429j7qppx/1234...71101228_n.jpg |
Re: O parere va rog
Daca nu stii TU cum vrei sa arate ce te intereseaza ce parere au altii ???
Lasa-le asa. Sunt foarte frumoase si asa si economisesti si bani... |
Re: O parere va rog
Quote:
|
Re: O parere va rog
... si astea au buza si e chiar mare...
|
Re: O parere va rog
Sau macar ce model de bbs is ;))
Jantele sunt pe 16 |
| All times are GMT +2. The time now is 04:06. |
- Copyright 2026 4Tuning