Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   O parere va rog (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/389171-parere-rog.html)

kill^^ 24-09-13 12:05

O parere va rog
 
Buna ziua , imi puteti da un sfat cum sa vopsesc jantele astea.
Masina este un e36 coupe negru.
http://s11.postimg.org/npavrr1lf/137...27234402_n.jpg
http://s8.postimg.org/429j7qppx/1234...71101228_n.jpg

the_rifle 24-09-13 13:51

Re: O parere va rog
 
Daca nu stii TU cum vrei sa arate ce te intereseaza ce parere au altii ???
Lasa-le asa. Sunt foarte frumoase si asa si economisesti si bani...

Budy_ 24-09-13 18:21

Re: O parere va rog
 
Quote:

Originally Posted by kill^^ (Post 5578182)
Buna ziua , imi puteti da un sfat cum sa vopsesc jantele astea.
Masina este un e36 coupe negru.
http://s11.postimg.org/npavrr1lf/137...27234402_n.jpg
http://s8.postimg.org/429j7qppx/1234...71101228_n.jpg

Sunt cam mici....lasa-le asa.... cauta ceva mai mare..sau cu buza.

the_rifle 24-09-13 19:42

Re: O parere va rog
 
... si astea au buza si e chiar mare...

kill^^ 24-09-13 23:00

Re: O parere va rog
 
Sau macar ce model de bbs is ;))
Jantele sunt pe 16


All times are GMT +2. The time now is 04:06.

- Copyright 2026 4Tuning