Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :)) (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/388915-luat-bataie-posesorii-bmw.html)

BMW-SEX 25-09-13 22:23

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
b28kft eu cred ca esti gelos pe baieti care au BMW si u nu si cine tzia spus ca nu poti merge iarna cu BMW-u mananca rahat daca esti sofer mergi cu ce masina vrei daca esti sofer de duminica nu poti merge nici cu tancu eu itzi dau un sfat aruncate in fata la tren sa nu te mai chinui si scapi si societatea de un gunoi

Budy_ 25-09-13 22:29

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Quote:

Originally Posted by b28kft (Post 5579355)
Budy_(nick de pi*da), cocalar incult si agramat, rupt in gura de foame si debusolat total de etnobotanice, baga un IBAN sa-ti trimit 100 lei pt termostat si antigel. =))

In alta ordine de idei, ca sa va dati seama ca nu degeaba se spune "crema prostiei este pe 4tuning":
X merge pe strada si da cu piciorul intr-o poarta, intaratand cainii. Cainii latra, musca gardul si fac spume la gura. Cand in sfarsit se potolesc cainii, X a ajuns demult acasa.
Copilasi rupti de fomica, eu "am ajuns demult acasa"! Nu mai latrati la gard, caci nu impresionati si nu e nimeni care sa va bage in seama. Lasati capetele-n piept si privirea-n pamant, v-ati umilit destul.
Spor la curatat rugina si la strans bani de termostate. :D Cainii... sa latre. :)

:)))))))) sper ca glumesti cu 34 de ani :)) esti PROST FACUT GRAMADA :))))))
de unde sa imi trimiti saracule 100lei? cand tu ai masina de 1500ron ? masina ta valoreaza fix cat bag eu benzina pe luna. saracule.:rolleyes2
ti a f0t0t bine rau ala prietena/ sotia de esti asa revoltat pe soferii de bmw :oops: sau l a lasat ma-ta pe tactu pt unu cu bmw?

BMW-SEX 25-09-13 22:46

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Quote:

Originally Posted by b28kft (Post 5579355)
Budy_(nick de pi*da), cocalar incult si agramat, rupt in gura de foame si debusolat total de etnobotanice, baga un IBAN sa-ti trimit 100 lei pt termostat si antigel. =))

In alta ordine de idei, ca sa va dati seama ca nu degeaba se spune "crema prostiei este pe 4tuning":
X merge pe strada si da cu piciorul intr-o poarta, intaratand cainii. Cainii latra, musca gardul si fac spume la gura. Cand in sfarsit se potolesc cainii, X a ajuns demult acasa.
Copilasi rupti de fomica, eu "am ajuns demult acasa"! Nu mai latrati la gard, caci nu impresionati si nu e nimeni care sa va bage in seama. Lasati capetele-n piept si privirea-n pamant, v-ati umilit destul.
Spor la curatat rugina si la strans bani de termostate. :D Cainii... sa latre. :)

bai jegule am vazut ca insulti pe toata lumea ca esti u destept bati soferi de bmw ai pui sa manance cacat si u esti un frustrat amarat acuma ce faci ne ameninti sa nu mai iesim pe strada ca ne dai bataie au ce vrei ca nu inteleg

pieseautobmw 25-09-13 22:58

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
A fost buna gluma asta, bagi combustibil de 1500 lei pe luna dar nu ai bani de un termostat nou si cauti sh, vad ca ti-ai deschis si topic :)) Te rugai de mine sa iti trimit pe 25 lei, esti chiar penibil sincer. Pune o poza cu masina ta scumpa si noua(1998) ca sa murim toti de ciuda. Eu unul nu as da un E30 bun (masina de tigan parca o numeai in alt thread) pe un E46 din 98.
Eu nu am nimic cu posesorii de Bmw, cu marca nici atat, am avut, e ok, dar tu Budy esti fix ce spune cel care a deschis acest thread: esti un cocalarel sarac, prostanac, increzut, care face pe zmeul. Din cauza unora ca tine, guitator mic ce esti, rade lumea de proprietarii de Bmw. Si mai nasol e ca sunt multi ca tine.

compozite 25-09-13 23:04

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Buna seara !


S-a auzit pe aici de zicala : nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita si te va bate prin experienta ?

Majoritatea comentariilor nu isi au rostul ( injuraturi,jigniri amenintari etc )
Un moderator ar trebui sa il baneze pe cel care a startat topicul din urmatoarele motive : e prea copil sa poarte o discutie civilizata.
Un dumnezeu ( al lui ) ar trebui sa ii dea o palma sa ii reamenajeze neuronii.

Restul care comentati nu il mai bagati in seama pentru ca astfel se va ajunge la nivelul lui de discutie .

P.S. nici motociclistii nici posesorii de bmw nu sunt usi de biserica, insa nu toti motociclistii si posesorii de bmw sunt la fel . Conduc si BMW am si motor , insa trebuie sa raspundem la astfel de discutii cu curu . Atat merita individu asta o scama dintre buci !

Sear faina

Budy_ 25-09-13 23:11

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Quote:

Originally Posted by pieseautobmw (Post 5579380)
A fost buna gluma asta, bagi combustibil de 1500 lei pe luna dar nu ai bani de un termostat nou si cauti sh, vad ca ti-ai deschis si topic :)) Te rugai de mine sa iti trimit pe 25 lei, esti chiar penibil sincer. Pune o poza cu masina ta scumpa si noua(1998) ca sa murim toti de ciuda. Eu unul nu as da un E30 bun (masina de tigan parca o numeai in alt thread) pe un E46 din 98.
Eu nu am nimic cu posesorii de Bmw, cu marca nici atat, am avut, e ok, dar tu Budy esti fix ce spune cel care a deschis acest thread: esti un cocalarel sarac, prostanac, increzut, care face pe zmeul. Din cauza unora ca tine, guitator mic ce esti, rade lumea de proprietarii de Bmw. Si mai nasol e ca sunt multi ca tine.

Pune poza cu mesajul fictiv de la mine si nu mai manca cacat.
Deja esti penibil.:rolleyes2

robert_zed2112 25-09-13 23:15

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Quote:

Originally Posted by b28kft (Post 5576412)
Rezultatele saptamanii in curs:

Altercaţie īntre un şofer şi cāteva zeci de biciclişti, după ce acesta a intrat cu maşina īntre ei - http://www.gandul.info/stiri/alterca...-foto-11371918
Fraierul a luat bataie si s-a ales cu masina facuta praf

Vineri un posesor de BMW a luat bataie de la biciclisti la Faur Poarta 4 dupa ce a amenintat si insultat o biciclista - dupa ce ca te stii prost, mai si comentezi ca sa ti-o iei :)))

Miercuri, in fata Muzeului Satului, un posesor de Seria 3 a fost chelfanit cum se cuvine de catre biciclisti + geamuri sparte

Campionul disputelor BMW - biciclisti este un tigan urat si nasos, posesor de "Pisicuta" rupta de rugina si inmatriculata pe Bulgaria, care a ramas fara 2 dinti apoi a fost pus sa manance caca de caine dupa ce a scuipat si injurat biciclistii (am fost de fata, ideea cu desertul a fost a mea!) - saptamana trecuta in Vitan.

Va mai asteptam!

eram pe strada la faza cu bmw injurau ca niste disperati si asta vorbeste de tigani...sa ti iau bicicleta in...... asta e un biciclist care nu are bani de benzina si vorbeste el de bmw :)))

zpzpzpo 25-09-13 23:18

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5579387)
Pune poza cu mesajul fictiv de la mine si nu mai manca cacat.
Deja esti penibil.:rolleyes2

de unde bagi tu benzina de 1500 de lei cand tu cumperi termostat sh ?
du te ba dracu de aici de tigan imputit,zambi ne ai de sub autobuz.

robert_zed2112 25-09-13 23:25

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
in strada nu iesiti ca sunt salari mici... vreti piste pt biciclete.... :))

robert_zed2112 25-09-13 23:38

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
eram in spatele lui la 2 masini... si am vazut de ce a iesit cu masina si a intrat in ei... omu sa dat jos si se uita ....biciclisti astia minunati au inceput sa l scuipe si sa arunce cu ce apuca... injurau ca disperati .......

pieseautobmw 25-09-13 23:44

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Quote:

Originally Posted by zpzpzpo (Post 5579394)
de unde bagi tu benzina de 1500 de lei cand tu cumperi termostat sh ?
du te ba dracu de aici de tigan imputit,zambi ne ai de sub autobuz.

Maine poimaine cauta bujii second hand. Budy, am doua becuri h7 daca vrei, au vreo 3 ani dar sunt bune pt tine. Mai am vreo cateva curele de pe un 316, sunt rupte,coapte, ce vrei, au vreo 20 de ani, dar cu indemanare si niste super glue le faci ok.
Sigurante iti trebuie?

S38B38 26-09-13 12:48

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
:)):)):)))

Budy_ 26-09-13 17:49

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Quote:

Originally Posted by pieseautobmw (Post 5579407)
Maine poimaine cauta bujii second hand. Budy, am doua becuri h7 daca vrei, au vreo 3 ani dar sunt bune pt tine. Mai am vreo cateva curele de pe un 316, sunt rupte,coapte, ce vrei, au vreo 20 de ani, dar cu indemanare si niste super glue le faci ok.
Sigurante iti trebuie?

Trimite-le pe toate.ms

S38B38 26-09-13 19:28

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5579842)
Trimite-le pe toate.ms

am si eu niste cauciucuri sparte si niste ulei ars , iti trebuie? :))

BOASKA 26-09-13 19:51

Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))
 
alfa :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:18.

- Copyright 2024 4Tuning