Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Instalari diverse (https://forum.4tuning.ro/546-instalari-diverse.html)
-   -   Boxe vechi de podea (https://forum.4tuning.ro/546-instalari-diverse/388726-boxe-vechi-podea.html)

David 908 19-09-13 16:50

Boxe vechi de podea
 
Buna as dori sa va intreb care sunt cele mai bune boxe de podea vechi (pana prin 90) care sa se si auda tare dar si bine. Eu acuma am 2 boxe radiotehnika de 30w si as vrea ceva ce sa se auda mai tare dar macar la fel de clar.Bugetul meu ar fi undeva la 1000 de ron

LooSeR 21-09-13 20:08

Re: Boxe vechi de podea
 
e greu .. si e greu sa gaseesti la noi


cauta si tu ... boston acoustic, old grunding ... pioneer ...technics .. bose ..

David 908 23-09-13 17:20

Re: Boxe vechi de podea
 
sincer mam gandit la niste bose 601 da nu prea stiu cati wati scot


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning