![]() |
Boxe vechi de podea
Buna as dori sa va intreb care sunt cele mai bune boxe de podea vechi (pana prin 90) care sa se si auda tare dar si bine. Eu acuma am 2 boxe radiotehnika de 30w si as vrea ceva ce sa se auda mai tare dar macar la fel de clar.Bugetul meu ar fi undeva la 1000 de ron
|
Re: Boxe vechi de podea
e greu .. si e greu sa gaseesti la noi
cauta si tu ... boston acoustic, old grunding ... pioneer ...technics .. bose .. |
Re: Boxe vechi de podea
sincer mam gandit la niste bose 601 da nu prea stiu cati wati scot
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:57. |
- Copyright 2026 4Tuning