Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   LICHIDARE STOC PIESE E30/E36/E46/E39 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/387677-lichidare-stoc-piese-e30-e36-e46-e39.html)

colegutu_2005 10-09-13 10:41

LICHIDARE STOC PIESE E30/E36/E46/E39
 
LICHIDARE STOC PIESE :
E30
E36 coupe + cabrio + sedan (316 318 325)
E46 coupe + sedan ( 316 318 319 322 323)
E39 530 Diesel Sedan

SE OFERA PRET BUN !!!

TEL : 0761 335 155

Cel mai usor pune-ti mana pe tel si suna-ti pt un raspuns cat mai prompt si pt o negociere civilizata !!!!!!

Alin_KIR 11-09-13 00:07

Re: LICHIDARE STOC PIESE E30/E36/E46/E39
 
Salut! O capota portbagaj de E36 Coupe in culoarea rosu Hellrot m-ar interesa.

oldtudorhand 11-09-13 07:28

Re: LICHIDARE STOC PIESE E30/E36/E46/E39
 
Salut,
Toba sport pentru 2.5? (2 intrari, 2 iesiri)

colegutu_2005 11-09-13 10:21

Re: LICHIDARE STOC PIESE E30/E36/E46/E39
 
Quote:

Originally Posted by Alin_KIR (Post 5568572)
Salut! O capota portbagaj de E36 Coupe in culoarea rosu Hellrot m-ar interesa.

Din pacate nu am culoarea care o doresti :(
am capota spate coupe dar alta culoare si o capota cabrio cu stop pe ea negre.

Quote:

Originally Posted by oldtudorhand (Post 5568629)
Salut,
Toba sport pentru 2.5? (2 intrari, 2 iesiri)

Finala clasica 2.8 cea cu clapeta pe ea 100 RON

Alin_KIR 11-09-13 20:52

Re: LICHIDARE STOC PIESE E30/E36/E46/E39
 
Quote:

Originally Posted by colegutu_2005 (Post 5568756)
Din pacate nu am culoarea care o doresti :(
am capota spate coupe dar alta culoare si o capota cabrio cu stop pe ea negre.


Finala clasica 2.8 cea cu clapeta pe ea 100 RON

Ok... Multumesc oricum!

colegutu_2005 13-09-13 11:14

Re: LICHIDARE STOC PIESE E30/E36/E46/E39
 
10 Attachment(s)
pozeee

3m 19-09-13 23:55

Re: LICHIDARE STOC PIESE E30/E36/E46/E39
 
Quote:

Originally Posted by colegutu_2005 (Post 5568756)
Din pacate nu am culoarea care o doresti :(
am capota spate coupe dar alta culoare si o capota cabrio cu stop pe ea negre.


Finala clasica 2.8 cea cu clapeta pe ea 100 RON

ai o poza cu capota de portbagaj cu stop de frana ?


All times are GMT +2. The time now is 02:25.

- Copyright 2026 4Tuning