Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tematice (https://forum.4tuning.ro/705-tematice.html)
-   -   Mercedes w123 II Rat Look (https://forum.4tuning.ro/705-tematice/387384-mercedes-w123-rat-look.html)

Reme 06-09-13 22:30

Mercedes w123 II Rat Look
 
6 Attachment(s)
Tema pt acest Challenge a fost Rat Style aplicat pe un Mercedes-Benz W123. Concurenti multi si lucrari foarte bune!

Masina de concurs:

http://t.imgbox.com/aciVekOn.jpg


Participanti:

1. 18BSV
2. AgamerPedobear
3. Bogdan_BP
4. Dany2good4u
5. Mirceasilvyu
6. Reme

Reme 06-09-13 22:32

Re: Mercedes w123 II Rat Look
 
mirceasilvyu ia votul meu! foarte buna realizarea! Bravo!

18BSV 06-09-13 23:39

Re: Mercedes w123 II Rat Look
 
Votez cu Reme.. pur si simplu imi place !

Skelter 07-09-13 12:41

Re: Mercedes w123 II Rat Look
 
Vot Reme.
That's the real deal.

mirceasilvyu 07-09-13 13:57

Re: Mercedes w123 II Rat Look
 
No nu stiu,sunt vreo 2 lucrari pe gustul meu,chiar nu stiu....
Votez Reme,
Apropo de la ce vine Reme?

Reme 07-09-13 18:11

Re: Mercedes w123 II Rat Look
 
Quote:

Originally Posted by mirceasilvyu (Post 5566106)
No nu stiu,sunt vreo 2 lucrari pe gustul meu,chiar nu stiu....
Votez Reme,
Apropo de la ce vine Reme?

este o poveste lunga, nu are rost sa iti zic acum...prietenii sunt de vina


All times are GMT +2. The time now is 11:39.

- Copyright 2026 4Tuning