![]() |
Cielo_02_CTL
5 Attachment(s)
Salut la toti colegi! M-am decis sa-mi prezint si eu masina pe 4tuning pentru a mai cere cate un sfat cand dau de belele si bineinteles sa ofer daca pot.
Acum 2 ani am avut un accident cu prima masina a mea, o SuperNova rosie ca focu" de care prinsesem drag si in care imi bagam toti bani mei de buzunar, dupa accident nu a mai putut fi reparata. Acum, trebuia sa-mi iau alta masina iar dupa indelungi cautari de WV Golf 3, o alta masina care imi place mult si pe care mi-o permiteam, am ajuns sa-mi iau Cielo, pentru ca ce Golf gaseam trebuia sa fie cate ceva care ma impiedica sa o cumpar. Pe Cielo am dat 1.600E, este din "97, avea aproape 111.000km cand am luat-o iar acum are 150.000km. Are GPL, AC, geamuri electrice si cam tot ce are un cielo... Modificari aduse de mine: -folie omologata RAR spate + fata. -jante aliaj 15" BBS cauciucuri 185/55 fata si 195/50 spate. -capota imbracata cu autocolant carbon -bi-xenon 6000k -rame faruri vopsite negru + semnalizari fata -semnalizari laterale de Astra G -triple "smoked" -toba sport no-name (se aude binisor) -suspensie sport -6 fata, -4 spate -leduri alb-rece ceasuri -led alb-rece plafoniera -consola centrala imbracat in autocolant carbon -cotiera espero -casetofon Sony + statie blaupunkt + subwoofer magnat 350 RMS si cam atat imi aduc aminte... |
Re: Cielo_02_CTL
Frumoasa masina arata bine de tot. Bine ai venit pe forum sa o stapanesti sanatos si fara evenimente!
|
Re: Cielo_02_CTL
4 Attachment(s)
mersi @ovi !
Cateva poze cu ultima modificare: |
| All times are GMT +2. The time now is 03:59. |
- Copyright 2026 4Tuning