Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo_02_CTL (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/386336-cielo_02_ctl.html)

cielo_02_ctl 27-08-13 17:45

Cielo_02_CTL
 
5 Attachment(s)
Salut la toti colegi! M-am decis sa-mi prezint si eu masina pe 4tuning pentru a mai cere cate un sfat cand dau de belele si bineinteles sa ofer daca pot.
Acum 2 ani am avut un accident cu prima masina a mea, o SuperNova rosie ca focu" de care prinsesem drag si in care imi bagam toti bani mei de buzunar, dupa accident nu a mai putut fi reparata. Acum, trebuia sa-mi iau alta masina iar dupa indelungi cautari de WV Golf 3, o alta masina care imi place mult si pe care mi-o permiteam, am ajuns sa-mi iau Cielo, pentru ca ce Golf gaseam trebuia sa fie cate ceva care ma impiedica sa o cumpar.
Pe Cielo am dat 1.600E, este din "97, avea aproape 111.000km cand am luat-o iar acum are 150.000km. Are GPL, AC, geamuri electrice si cam tot ce are un cielo...
Modificari aduse de mine:
-folie omologata RAR spate + fata.
-jante aliaj 15" BBS cauciucuri 185/55 fata si 195/50 spate.
-capota imbracata cu autocolant carbon
-bi-xenon 6000k
-rame faruri vopsite negru + semnalizari fata
-semnalizari laterale de Astra G
-triple "smoked"
-toba sport no-name (se aude binisor)
-suspensie sport -6 fata, -4 spate
-leduri alb-rece ceasuri
-led alb-rece plafoniera
-consola centrala imbracat in autocolant carbon
-cotiera espero
-casetofon Sony + statie blaupunkt + subwoofer magnat 350 RMS
si cam atat imi aduc aminte...

Ovy_cielo 29-08-13 22:37

Re: Cielo_02_CTL
 
Frumoasa masina arata bine de tot. Bine ai venit pe forum sa o stapanesti sanatos si fara evenimente!

cielo_02_ctl 13-09-13 18:22

Re: Cielo_02_CTL
 
4 Attachment(s)
mersi @ovi !
Cateva poze cu ultima modificare:


All times are GMT +2. The time now is 03:59.

- Copyright 2026 4Tuning