![]() |
O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Ca oricum toata lumea merge la gratare si distractii de 1 Mai, ma gandeam ca ar fi o idee buna sa ne strangem si noi si sa mergem pe undeva la un gratar, un fotbal de 1 Mai. Propuneti voi locatii si vedem care e cea mai ok. Ar fi bine daca vreunul ar avea un teren pe undeva sau posibilitatea sa mergem undeva sa fim doar noi de noi ..
Sper ca totusi de data asta sa fim mai uniti si sa nu fim doar 4 oameni care sa vina. P.S : veniti cu mic , cu mare. De la neveste si prietene ... la caini si pisici :D |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
E buna ideea Paul.
Sper sa ne putem sustrage de la "munca" (eu si fratzika) tinand cont ca pica marti...s-ar putea nemtzii sa faca niste smecherii si sa ne cheme.... Nu stiu locatii decat la baraj sau ..sau ....merem la nadastie :D ...avem acolo teren de fotbal ...si campii si dealuri cat cuprinde ba...numa "ape curgatoare" nu prea este :lol: |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
E idee buna, si o metoda sa mai evadam dintre cei 4 pereti ai camerei si sa ne mai relaxam :D. Hai ca scapati si voi cumva de munca.
Numa bine mai chefuim cu fratzika inainte sa plece :D |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Eu sigur nu voi putea veni,la noi nu exista libere de 1mai.Apropo,unde pleaca fratzika?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
In Caz K Va Strangeti Pe Undeva Sa Nu Uitati Si De Cei Ami Noi... Intodusi In 4tuning..... Adik Si Eu Fast_race_sonik Ma Stie.... Hai Salut Bogdane....
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Ideea e OK, ramane de vazut cu serviciul ce vom face....noi lucram la nemti si astia nu prea stiu nici de sarbatori religioase, darmite de 1 Mai "muncitoresc" :))
"Apropo,unde pleaca fratzika?"....Raspuns: "Far Away..USA !!!":rolleyes2 |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Garantat sunt prezent.8)
Locatii se poate pe valea roatei nu este apa mare pt baie dar este aproape si de Deva si de HD si este chiar frumos acolo. Eu am fost duminica si o fost super. |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
mush......eu depind de VectraB.........dak merge el vin shi eu.....mai vb k mai este pana atunci.......;-)......shi k loc shtim noi 1 super mijto.......la un lac......dak mai vb poate mergem acolo...
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
BAy !! Costica (fast_racer_sonik) tu esti omul care "face adunarea"...zbate-te si aduna cat mai multi ... lasa nemtii ... sa si vada de treaba lor ..noi cu a noastra :lol:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Pentru fratzika si fast_racer_sonik !
Vreti sa facem revolta in fata la Draxlmaier sa va lase sa veniti ?! :D :D :D P.S: o zi de concediu nu va puteti lua ? |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Nu stiu Paul(sNap7), o sa fecm tot posibilul sa venim de 1 mai pe undeva....da' totusi unde mergem???????????? Mai avem timp sa vb oricum |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Nadastie, Taul Feierag (21 km de Deva, dupa Certej), Cincis, Costesti (cativa km dupa Orastie), Valea Roatei, undeva pe la Strei ... |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
de tau faierag zic shi eu.......e cel mai mijto loc......il shtiu k am stat la certej:-D
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
:D buna treaba cu grataru`!
cam nasol ca pica marti, dar poate se strange lume :) cat despre locatie, valea roatei cade din start! am fost de 2 ori anu asta si nu mai merg decat daca`mi iau un 4x4 :D e drumul infect:shock: haideti, poate punem de`un mic de la bulbucan :lol: |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
offtopic : robu scrie detalii despre tine la useri 4tuning deva / hunedoara
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:43. |
- Copyright 2026 4Tuning