Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Bertone Turbo ! (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/385154-bertone-turbo.html)

Vl-91-KpE 15-08-13 02:27

Bertone Turbo !
 
6 Attachment(s)
-3 chei originale...
- Interior piele
- scaune incalzite
- Pilot automat
- trapa
- buton TC ( traction control )
- Geamuri + oglinzi + trapa electrice
- Full Xenon
- Jante R 17
-Computer Bord
-Parbriz Heliomat
-4 airbag
-Ac
-Comenzi Volan
-Cotiera fata-spate
-Modul confort ( geamurile se inchid din telecomanda etc... )
Si ce o mai avea... :))

Imbunatatiri
Motor : motorul este stock ! fara soft... filtre sport si alte minuni :) evacuarea originala :) Singura lucru adaugat motorului este un blow off valve HKS
:) ( se aude minunat la schimbarea vitezelor )

Exterior : Jante R17 , Faruri , Pleoapa luneta , Pleoape faruri , folie...

Foarte multe piese schimbate ( le am si pe cele vechi ) distributie , pompa apa... bucsi... etc :)

Masina merge absolut impecabil din toate punctele de vedere !

PRET : 4.400 EURO negociabil NU ACCEPT VARIANTE

Contact : 0761735204 Ionut :)

Vl-91-KpE 22-08-13 03:53

Re: Bertone Turbo !
 
Schimb cu e46... benzina sau diesel :) ( motorul sa nu fie mai mare de 2.0 )

PoToS 30-08-13 12:14

Re: Bertone Turbo !
 
iti dau un let de 340 de cai . o astra f :)

stefiPJJ 13-09-13 17:46

Re: Bertone Turbo !
 
2 Attachment(s)
e39 ? 520i (150cp adica 1998cmc) benzina +gpl. roti pe 19" suspensie reglabila..


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning