Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Caut masina - BMW ursulet (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/3848-caut-masina-bmw-ursulet.html)

adi01 26-02-05 22:13

dap.. oricum ... planuiesc un BMW Ursulet.. dar consumu cum e la el?

Hondarul 26-02-05 22:35

depinde ce motor. Daca iei 318 (adica motor 1.8 ) consuma subtire. Daca iei 325 (motor de 2.5) consuma cam mult, 12-15 in orash.

Masina ta insa este diesel si pt asta e facuta, consum. :wink:

adi01 27-02-05 00:29

Nush la faza asta cu consumu nu l-am mostenit pe tata :lol: ... nu ma uit la consum.. fac plinu si dai ... un BMW 320i .. sau 323 eventual .. cat ar consuma.. si cam ce performante ar avea masinile astea 2 :wink:

Hondarul 27-02-05 09:04

Pai intra mah pe www.carfolio.com si afla performante despre orice masina.

Dai la search BMW 323 si vezi acolo.

adi01 27-02-05 13:12

Thanx :) si cam la ce pret ar ajunge un 323i sau 320i .. la noi .. in ROmania... SH .. dar nu prea fugarit... ( daca exista asa ceva ) :wink:

Hondarul 27-02-05 18:14

Pai cred ca unul frumushel este cam 3000 E.

adi01 01-03-05 21:05

3000E hmm si la pretu asta poate sa fie si in rodaj nu ?: :lol: :lol: :lol: .. asta pana in 5000E sa gasesc ceva .. mijto

driver 02-03-05 14:44

pai frate daca ai 5000 dc nu iei pisica? la 3000gasesti un urs 320 super

teddy 02-03-05 15:51

confirm, daca ai rabdare gasesti E36 \"pisica\" !!!BUNA!!! la 5000 de euro de prin 92-93... si nu se compara cu E30, totusi :)

R3Kin 07-03-05 11:28

Am un ursulet de vanzare 323,caroserie de M3(aripi umflate)piele,jante,etc.Vreau pe el 2300e.Mai ai de bagat bani in el pentru look.Mecanica este ok(motor,cutie,bucsarae)Si daca esti cunoscator are autoblocant.Pentru poze mail la [email protected]

Gabi_323i 13-03-05 09:39

sigur caroserie de m3, te credem

COObra 13-03-05 11:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"R3Kin\"
Am un ursulet de vanzare 323,caroserie de M3(aripi umflate)piele,jante,etc.Vreau pe el 2300e.Mai ai de bagat bani in el pentru look.Mecanica este ok(motor,cutie,bucsarae)Si daca esti cunoscator are autoblocant.Pentru poze mail la [email protected]

de ce trebuie sa fii cunoscator pentru un autoblocant? :roll:

R3Kin 13-03-05 22:12

In primul rand am poze cu masina asa ca se poate vedea ca este de M3 caroseria.Am spus ca trebuie sa fie cunoscatori pentru autoblocant deoarece cunosc cateva specimene care pun problema:da a mea de ce nu face cerculete asa? :wink:

disco3 17-03-05 14:16

in privinta consumului la 323 iti pot spune eu pt ca am unul si in oras mers la blana, cel putin mie imi ia 22-25l\\100km, iar la mers normal adica schimbat la 2500-3000 tot nu scapi fara 14, decat poate la mers de noapte cand toate stopurile sunt pe intermitent, iar ca masina de vanzare iti pot oferi un 318 carburatie in 4 portiere din 85 care este in stare bunicica dar tre sa alergi putin pt acte, care exista dar e un pic de alergat si vreau pe ea 1000E, asta nu sare de 10 in oras ., dar nici nu fuge ca 2.3, :lol: :lol: asa ca va trebui sa alegi vrei fuga sau vrei consum redus :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 17-03-05 14:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"R3Kin\"
In primul rand am poze cu masina asa ca se poate vedea ca este de M3 caroseria.Am spus ca trebuie sa fie cunoscatori pentru autoblocant deoarece cunosc cateva specimene care pun problema:da a mea de ce nu face cerculete asa? :wink:

.


ia arata-ne si noua pozele cu masina, daca tot zici ca e caroserie de m3 :shock:


All times are GMT +2. The time now is 18:08.

- Copyright 2026 4Tuning