![]() |
Vand BMW e30 coupe
bmw e30 coupe
an 1989 culoare negru interior reccaro piele motor 1.8 actual 2.5 24v soft volanta usurata -5.2 kg m20 blocant 3.91 jante 16' 9j x4 eleron Mtech 1 faruri noi cu lupa bara fata Mtech 2 bara spate Mtech 2 evacuare stock e36 cu tot cu catalizatoare,spargatoare de flacari recent refacuta AC-incomplet suport telefon e36 pleoape Kamei oglinzi Mtech volan sport inele cromate ceasuri trapa schimbator M PIESE NOI PUSE PE MASINA : -discuri fata placute fata racorduri flexibile fata bucse bascula M3 pline amorizoare fata arcuri noi raceland rosii flanse amortizoare -discuri spate placute spate racorduri frana amortizoare arcuri spate raceland rosii bucse punte spate bucse brate spate bucsa grup punte spate sablata si revopsita tampoane evacuare -ulei motor filtru ulei curea accesorii role lichid frana antigel caseta de directie fara servo reconditionata -masina mai necesita un pic de atentie in ceea ce priveste vopseaua -o vand pt ca de cand am luato mai mult sta in garaj Se ofera: -carte -talon cu itp 2015 -asigurare valabila sept 2013 -fiscal scos in 2012(banuies ca se poate baga la fiscal cu o mik amenda) -Masina merge impecabil,porneste la sfert Pret : 2000e neg Tel : 0769.434.954 cu poze revin mai pe seara! |
Re: Vand BMW e30 coupe
18 Attachment(s)
poze cu vinovata....
|
Re: Vand BMW e30 coupe
Salut...Cu rugina cum sta?poti face cateva poze la ea sub mocheta in fata la sofer si la pasager.mersi
|
Re: Vand BMW e30 coupe
potzi venii sa o vezi .dar nu ma apuc sa scot mocheta dooar pt niste poze...rugina are doar foarte putzin in fatza unde se pune scricul si buza un pic indoita..nimic mai mult..nu are gauri sau mai stiu eu ce de genu asta...
|
Re: Vand BMW e30 coupe
Schimbi cu asta? https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ta-yamaha.html
|
Re: Vand BMW e30 coupe
ms de oferta dar nu le am cu sportul pe 2 roti...
iar ca sa se inteleaga singura modalitate in care ma intereseaza schimbul este cu diferentza de minim 500e... masina nu se vinde pt ca ar avea probleme ci pt ca sta in garaj iar eu luna viitoare plec in germania ... dak se vinde pana atunci bine dak nu ramane in garaj... |
Re: Vand BMW e30 coupe
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Vand BMW e30 coupe
VANDUT
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:51. |
- Copyright 2026 4Tuning