Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand iphone si diverse (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/383431-vand-iphone-diverse.html)

bandera 30-07-13 07:24

vand iphone si diverse
 
2 Attachment(s)
vand iphone 3G 8GB singura problema este lipsa buton volum in rest impecabil la cutie. pret 350Ron contact pm sau (0730.988.592)

bandera 30-07-13 07:26

Re: vand iphone si diverse
 
3 Attachment(s)
Vand unitate Intel Pentium4. sistem de operare Windows Xp sp3, HDD-Maxtor 120GB, placa de baza Asrock-P4i65PE, audio integrat 7.1, CPU-Intel Celeron 2.26GHz, placa video Nvidia Geforce mx4000 64MB, Ram DDR 156MB dual-chenel maxim 4GB Ram, DVD-ROM LG etc.. pret 330Ron

bandera 30-07-13 07:31

Re: vand iphone si diverse
 
1 Attachment(s)
dvd-uri filme majoritatea de colectie. 10ron bucata

bandera 02-08-13 07:53

Re: vand iphone si diverse
 
3 Attachment(s)
vand tel Zapp-Z710i nou la cutie a fost folosit maxim 3luni. telefonu vine fara incarcator ca nu il gasesc.. pret 65Ron

bandera 02-08-13 07:57

Re: vand iphone si diverse
 
2 Attachment(s)
Vand schimb aparat foto cu film, old school. zoom digital etc.. ideal pt colectionari sau pt amatorii de peisaje. arata si functioneaza oke, nota 10/10 estetic si functional e fabricat de nikon din ce stiu.. prt 120Ron

bandera 02-08-13 08:58

Re: vand iphone si diverse
 
2 Attachment(s)
vand bec de putere 250w cu transformator droser.. plus fasungu pt bec, sunt ca si noi, sunt pt service garaj sau etc.. sunt made in romania.. pret 80ron sau schimb cu 2 gume in stare oke 165/70/R13

bandera 03-08-13 13:14

Re: vand iphone si diverse
 
dvd-urile sau dat restu valabil

narc0manu 03-08-13 22:10

Re: vand iphone si diverse
 
3g-ul il dai si la schimb?

bandera 03-08-13 22:13

Re: vand iphone si diverse
 
Quote:

Originally Posted by narc0manu (Post 5541531)
3g-ul il dai si la schimb?

da, dar nu pe telefoane

narc0manu 03-08-13 22:35

Re: vand iphone si diverse
 
ce anume te-ar interesa?

narc0manu 04-08-13 15:30

Re: vand iphone si diverse
 
te intereseaza piese de motor bmw e30 1.8 M10?

bandera 04-08-13 18:05

Re: vand iphone si diverse
 
nu ms

bandera 09-08-13 11:11

Re: vand iphone si diverse
 
1 Attachment(s)
se mai adauga 9 dvd-uri noi.. cu filme plus unul cu 3 dvd, total 12.. 70Ron toate

bandera 10-08-13 19:35

Re: vand iphone si diverse
 
2 Attachment(s)
ochelari de soare PolarGlare Ochelarii sunt noi cumparati acum 3luni, se prezinta in stare foarte buna, nu sunt zgariati nimic. Respecta normele de protectie solara UV 400 , lentilele sunt TAC polarized.. Ochelarii sunt originali. pret 120ron

bandera 19-08-13 18:18

Re: vand iphone si diverse
 
Quote:

Originally Posted by bandera (Post 5537958)
vand iphone 3G 8GB singura problema este lipsa buton volum in rest impecabil la cutie. pret 350Ron contact pm sau (0730.988.592)

up la iphone 300ron cash


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning