Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual 4Tuning League (https://forum.4tuning.ro/247-virtual-4tuning-league.html)
-   -   Runda 1 (https://forum.4tuning.ro/247-virtual-4tuning-league/382789-runda-1-a.html)

dany2good4u 12-08-13 00:12

Re: Runda 1
 
Quote:

Originally Posted by Ca$$ (Post 5547470)
guys, acum am venit de la meci, scuze, dar o sa fac votarea maine cand vin de la munca

no problen bro :D

UndergroundDesigns 12-08-13 20:10

Re: Runda 1
 
Faceti si voi poll-ul ala?

dany2good4u 13-08-13 20:18

Re: Runda 1
 
hmmm... a mai auzit cineva ceva de poll-ul asta? e deja marti seara...

UndergroundDesigns 13-08-13 20:42

Re: Runda 1
 
Ce sa se mai auda?... E clar... seriozitatea tipic romaneasca. Aproape ca e o saptamana de cand poll-ul trebuia sa fie facut!Sunt dezamagit.

Reme 13-08-13 21:47

Re: Runda 1
 
Quote:

Originally Posted by UndergroundDesigns (Post 5548770)
Ce sa se mai auda?... E clar... seriozitatea tipic romaneasca. Aproape ca e o saptamana de cand poll-ul trebuia sa fie facut!Sunt dezamagit.

se pare ca il asteptam pe ca$$ si a uitat de noi. Si eu astept ca si voi...

lovenady 13-08-13 22:13

Re: Runda 1
 
am vb eu cu el azi ,a zis ca a avt mult de munca si na mai avut timp sa intre ,lam prins pe mess la servici azi ,asta e , o sa isi faca timp si o sa faca si pollu cand o putea

Ca$$ 13-08-13 23:54

Re: Runda 1
 
guys, de cand 2 zile inseamna O SAPTAMANA???????? unii mai au si o viata personala, un servici, etc. ok, maine seara cel tz o sa fac poll'ul...........

UndergroundDesigns 14-08-13 12:25

Re: Runda 1
 
Cass nu prea ai inteles ce am vrut sa zic.Eu vroiam sa zic ca aproape e o sapt de cand polu trebuia sa fie facut adica ma refeream la sapt trecuta miercuri cand trebuia sa fie facut.Cat despre viata personala nu are nimeni nimic cu tine fiecare dintre noi o avem, fiecare avem probleme.Puteai sa ne anunti ca ai mult de lucru sau ca nu poti numai peste cateva zile ca sa nu stam cu ochii in soare si cu mana in falca!

With peace, Underground!

Skelter 15-08-13 21:24

Re: Runda 1
 
Mai facem si noi poll-ul ala?

Reme 16-08-13 00:14

Re: Runda 1
 
ca sa nu en mai amagim cu asteptatul, va rog pe fiecare in parte sa imi trimite-ti mie pozele pe adresa de mail vlad.patrascu@balkanrail.ro si voi face eu battleurile.

s0r1n 16-08-13 13:36

Re: Runda 1
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5550405)
ca sa nu en mai amagim cu asteptatul, va rog pe fiecare in parte sa imi trimite-ti mie pozele pe adresa de mail vlad.patrascu@balkanrail.ro si voi face eu battleurile.

Am vorbit cu Ca$$ si a zis ca in seara asta sau maine cel tarziu il face !

UndergroundDesigns 16-08-13 17:16

Re: Runda 1
 
Sincer m-am saturat pana peste cap de promisiunile lui fie el ce moderator o vrea...Asta e bataie de joc sincer deadline-ul sa fie deadline votarea sa fie votare nu toata tigania asta ca fac azi da nu ca il fac poimaine s-a dus dracu topicu asta

Ca$$ 16-08-13 19:34

Re: Runda 1
 
singurul motiv pentru care nu iti raspund la comentariu e bunul simt ;)

mirceasilvyu 16-08-13 22:21

Re: Runda 1
 
Quote:

Originally Posted by Ca$$ (Post 5550904)
singurul motiv pentru care nu iti raspund la comentariu e bunul simt ;)

Hai sa iti zic o chestie interesanta din punctul meu de vedere.De cateva zile tot intru pe forum in speranta ca se face odata poll-ul,dar nimic,.Cum zice si underground trebuia sa zici ca ai treaba si cu asta basta sau sa nu te bagi daca sti ca nu ai timp.Eu stau pe un net de 500 mb,din care 250 sau dus ,daca trec peste 500 fac cont suplimentar.As vrea sa particip la concursul asta care se tine,dar nu stiu daca o sa mai pot intra sa imi postez lucrarile si sa comentez lucrarile celorlalti dupa cum este in regulament.


_______
AAAA...si o intrebare,cand se face poll-ul sa nu mai tot intru ca un disperat si sa imi cosum internetul ?

dany2good4u 17-08-13 00:02

Re: Runda 1
 
Quote:

Originally Posted by mirceasilvyu (Post 5551014)
Hai sa iti zic o chestie interesanta din punctul meu de vedere.De cateva zile tot intru pe forum in speranta ca se face odata poll-ul,dar nimic,.Cum zice si underground trebuia sa zici ca ai treaba si cu asta basta sau sa nu te bagi daca sti ca nu ai timp.Eu stau pe un net de 500 mb,din care 250 sau dus ,daca trec peste 500 fac cont suplimentar.As vrea sa particip la concursul asta care se tine,dar nu stiu daca o sa mai pot intra sa imi postez lucrarile si sa comentez lucrarile celorlalti dupa cum este in regulament.


_______
AAAA...si o intrebare,cand se face poll-ul sa nu mai tot intru ca un disperat si sa imi cosum internetul ?

in concursul asta nu mai poti intra,sunt deja toate locurile ocupate,deja a expirat deadline.ul.data viitoare daca vrei esti bine venit.


All times are GMT +2. The time now is 20:27.

- Copyright 2024 4Tuning