Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vānd Coker Spaniel (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/381902-vand-coker-spaniel.html)

alexalfa 15-07-13 21:24

Vānd Coker Spaniel
 
2 Attachment(s)
Vānd o femelă Coker Spaniel īn vārstă de 10 săptămāni. Isteață, curată, iubitoare, cu un dezvoltat instinct de vānător. Preț - 400 lei.
Telefon - 0746 105 201

alexalfa 24-07-13 05:11

Re: Vānd Coker Spaniel
 
Dacă nu se găsește un stăpān, luna viitoare va fi eutanasiat.

alexalfa 27-07-13 08:40

Re: Vānd Coker Spaniel
 
Posibil și la schimb cu : ceas Orient automatic, piese Vw Golf 3 variant, Vw Passat B5 sau B5.5 variant, televizor LCD diagonală 50 cm, sistem audio auto, magazie Cd-uri din gama Vw, alte schimburi, etc.

robertd 01-08-13 18:53

Re: Vānd Coker Spaniel
 
scuza-ma ca spun direct fara sa tin cont de varsta dar nu ma pot abtine.....ce ai scris tu mai sus ma blocat pur si simplu....daca nu primesti ce vrei tu pe el omori cainele?nu e mai simplu sa il dai cuiva cadou sau pe mai putini bani gen?trebuie neaparat omorat?de ce?ca nu si-a scos banii?????

delomelanicon 02-08-13 06:02

Re: Vānd Coker Spaniel
 
si eu am scris cand am vazut postul dar mi a sters cineva comentariul!
daca nu reusesti sa l vinzi da mi mie pm si iti dau banii pe el chiar daca il tin in apartament pana ii gasesc stapan!

andi_cimpean 02-08-13 13:40

Re: Vānd Coker Spaniel
 
Postarea de mai sus, rămăne pe thread şi va fi singura de acest fel.

Este problema lui ceea ce doreşte să facă cu bietul animal.
Dacă el asta doreşte şi nu avem legi īn sensul ăsta, o simplă postare,
arātāndu-vă indignarea, nu va schimba nimic, ba chiar mai mult,
va īncepe un mic flame şi se va ajunge la discuţii interminabile.

P.S. Animalele se eutanasiază atunci cānd nu mai pot fi salvate (medical) sau
reprezintă un pericol pentru societate.
Iniţiatorul thread-ului face cum doreşte dar trebuie să aibe īn vedere faptul că
nu se poate juca de-a Dumnezeu.

Ar mai fi şi un P.P.S şi aici face referire la faptul că şi reclama negativă este tot
reclamă şi poate că el asta a şi īncercat, să atragă atenţia.


All times are GMT +2. The time now is 01:18.

- Copyright 2026 4Tuning