![]() |
E30 - 318IA 1988
6 Attachment(s)
salut...m-am decis sa-mi prezint masina mea.un e30 318i automat,stoc,l-am prcurat in urma cu 1an,luni vor iesi numerele:).ceva poze cu el din iarna.
|
Re: E30 - 318IA 1988
Nu il vinzi ? :)
|
Re: E30 - 318IA 1988
Quote:
|
Re: E30 - 318IA 1988
nu e de vanzare...abea astept sa ies cu el dupa 1 an de stationare in garaj
|
Re: E30 - 318IA 1988
l-ai inmatriculat ? cat te-a dus ?
|
Re: E30 - 318IA 1988
Quote:
|
Re: E30 - 318IA 1988
gata am terminat si cu inmatriculatul,o sa revin cu poze recente
|
Re: E30 - 318IA 1988
Frumoasa masina. Succes cu ea.
|
Re: E30 - 318IA 1988
Ce viitor se aude pentru ea ? Modificari ceva ?
|
Re: E30 - 318IA 1988
Quote:
|
Re: E30 - 318IA 1988
4 Attachment(s)
niste poze proaspete cu ursu'
|
Re: E30 - 318IA 1988
Quote:
|
Re: E30 - 318IA 1988
Quote:
|
Re: E30 - 318IA 1988
Quote:
|
Re: E30 - 318IA 1988
3 Attachment(s)
mai stie careva din bucuresti ceva de masina asta?am vandut-o in urma cu 2 ani pe undeva in bucuresti nu stiu care sector...vroiam sa vad daca mai exista
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:48. |
- Copyright 2026 4Tuning