Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 318IA 1988 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/381688-e30-318ia-1988-a.html)

rekinu10yun 13-07-13 11:51

E30 - 318IA 1988
 
6 Attachment(s)
salut...m-am decis sa-mi prezint masina mea.un e30 318i automat,stoc,l-am prcurat in urma cu 1an,luni vor iesi numerele:).ceva poze cu el din iarna.

Xelo 13-07-13 16:58

Re: E30 - 318IA 1988
 
Nu il vinzi ? :)

bobo2889 13-07-13 19:01

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by rekinu10yun (Post 5525588)
salut...m-am decis sa-mi prezint masina mea.un e30 318i automat,stoc,l-am prcurat in urma cu 1an,luni vor iesi numerele:).ceva poze cu el din iarna.

f frumos, am si eu unu din 89 cu motor de 2000 dar am de lucru la motor, nu merge in parametrii lui deloc si e f greu sa gasesti un mecanic bun

rekinu10yun 13-07-13 21:43

Re: E30 - 318IA 1988
 
nu e de vanzare...abea astept sa ies cu el dupa 1 an de stationare in garaj

hmg15 13-07-13 21:53

Re: E30 - 318IA 1988
 
l-ai inmatriculat ? cat te-a dus ?

rekinu10yun 25-07-13 14:50

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by hmg15 (Post 5525973)
l-ai inmatriculat ? cat te-a dus ?

a sarit pragul de 2000 euro total

rekinu10yun 07-08-13 21:42

Re: E30 - 318IA 1988
 
gata am terminat si cu inmatriculatul,o sa revin cu poze recente

RacerJunior 07-08-13 22:37

Re: E30 - 318IA 1988
 
Frumoasa masina. Succes cu ea.

Adam-Adrian 08-08-13 09:12

Re: E30 - 318IA 1988
 
Ce viitor se aude pentru ea ? Modificari ceva ?

rekinu10yun 08-08-13 14:27

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by RacerJunior (Post 5544618)
Frumoasa masina. Succes cu ea.

mersi,cat despre modificari,o sa ramana cam stoc,doar la interior cu scaunele si bancheta o sa le schimb sau le tapitez,si probabil o suspensie mai joasa:-)

rekinu10yun 22-09-13 18:15

Re: E30 - 318IA 1988
 
4 Attachment(s)
niste poze proaspete cu ursu'

last_don 23-09-13 10:16

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by rekinu10yun (Post 5576876)
niste poze proaspete cu ursu'

Sfat...Da jos chinezaria aia argintie de pe masca..Chiar nu e mai interesanta masina...

scrisit 23-09-13 15:29

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by last_don (Post 5577289)
Sfat...Da jos chinezaria aia argintie de pe masca..Chiar nu e mai interesanta masina...

Ba e, are personalitate.

11alex 23-09-13 20:18

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by last_don (Post 5577289)
Sfat...Da jos chinezaria aia argintie de pe masca..Chiar nu e mai interesanta masina...

+1...

rekinu10yun 24-09-13 19:34

Re: E30 - 318IA 1988
 
3 Attachment(s)
mai stie careva din bucuresti ceva de masina asta?am vandut-o in urma cu 2 ani pe undeva in bucuresti nu stiu care sector...vroiam sa vad daca mai exista


All times are GMT +2. The time now is 13:48.

- Copyright 2026 4Tuning