Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   pompa injectie (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/379965-pompa-injectie.html)

mihai panait 27-06-13 18:00

pompa injectie
 
3 Attachment(s)
vand pompa injectie 2.5 TD,capu hidraulic se potriveste si pe TDS,pompa nu are nici o problema pornea la cald la rece.....100 euro....mike_viteazu sau 0765139427

manole74 27-06-13 20:09

Re: pompa injectie
 
Mike....ti-am scris si pe forumul celalalt, ce cod are inscris pompa pe capac si care e anul masinii de pe care-a fost luata?

mihai panait 27-06-13 20:15

Re: pompa injectie
 
a,scz este dupa un e36 2.5 TD din 96

cosmin_jur 27-06-13 20:46

Re: pompa injectie
 
Motoarele M51 de pe e36,e34,e39,e38 sunt cu distributie pe lant. Dupa fulie pare a fi de pe motor m21, probabil de pe e30 324td sau e34 524td>
Daca se vede codul de pe bosajul lateral ne dam seama rapid

mihai panait 27-06-13 20:48

Re: pompa injectie
 
cineva a zis k nu se potriveste p e34....


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning