![]() |
My Designs!
5 Attachment(s)
Stiu ca sunt najpa ..dar le-am facut in momente de plictiseala absoluta. .si nu sunt chiar tuning. .enjoy :wink:
|
Re: My Designs!
Quote:
Mie imi plac foarte mult . Eu nici macar o masina obisnuita [decat forma] nu pot desena . Stau [spre] foarte prost la capitolul asta . Si nu cred ca sunt singurul . |
2 Attachment(s)
asta am facut acum. nu a iesit stralucit dar abia am pus mana pe photoshop :P
calibra lu DNI |
Re: My Designs!
Quote:
|
Welcome back fireburn :)
|
Merci aicad ! :wink:
|
desenele tale sunt superbe FiReBuRn...tine-o tot asa
|
bv tie ai talent...nu mai fii asa modest k modestia nu te ajuta in zilele noastre...tineo tot asa k te pricepi si dak mai faci vreo masina punele sa le vedem si noi(poate faci si tu o dacie)bafta! :wink:
|
Cobra aia e super!
Ai putea avea un viitor in desen |
Re: My Designs!
sunt fainutze.. tb sa te uiti mai mult cum arata masinile in spatiu asta e chestia.. dar pana la data replay-ului asta crek ti-ai inv lectia.. shi le faci k lumea in spatiu.. keep on working.. (fa ce zice "popa' nu ce face el :P )
|
Re: My Designs!
arata binishor ce faci tu....uite aici poate te ajuta cu ceva...ia un creion si baga mare ...chip foose e cel mai tare in materie de car design http://www.chipfoose.com/products.as...4&linkId=lfMen
|
Re: My Designs!
Quote:
|
Re: My Designs!
Quote:
|
Re: My Designs!
eu ziceam sa luati notitze de la cel mai bun...:-P acuma voi luatzio cum vretzi :peace:
|
Re: My Designs!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning