Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   My Designs! (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/3799-my-designs.html)

FiReBuRn 24-02-05 13:37

My Designs!
 
5 Attachment(s)
Stiu ca sunt najpa ..dar le-am facut in momente de plictiseala absoluta. .si nu sunt chiar tuning. .enjoy :wink:

MaF|OtU 24-02-05 19:20

Re: My Designs!
 
Quote:

Originally Posted by \"FiReBuRn\"
Stiu ca sunt najpa ..

Parerea mea este ca te inseli ! [+ e bine ca esti modest]
Mie imi plac foarte mult . Eu nici macar o masina obisnuita [decat forma] nu pot desena .
Stau [spre] foarte prost la capitolul asta . Si nu cred ca sunt singurul .

tox 24-02-05 21:52

2 Attachment(s)
asta am facut acum. nu a iesit stralucit dar abia am pus mana pe photoshop :P
calibra lu DNI

FiReBuRn 24-02-05 23:05

Re: My Designs!
 
Quote:

Originally Posted by \"MaF|OtU\"
Quote:

Originally Posted by \"FiReBuRn\"
Stiu ca sunt najpa ..

Parerea mea este ca te inseli ! [+ e bine ca esti modest]
Mie imi plac foarte mult . Eu nici macar o masina obisnuita [decat forma] nu pot desena .
Stau [spre] foarte prost la capitolul asta . Si nu cred ca sunt singurul .

Merci mult ..nu sunt modest..eu chiar vorbeam serios ..E..nu e asa greu de desenat.. :wink:

aicad 24-02-05 23:23

Welcome back fireburn :)

FiReBuRn 28-02-05 11:28

Merci aicad ! :wink:

nikkon_kde 08-06-05 06:24

desenele tale sunt superbe FiReBuRn...tine-o tot asa

c i k y 19-06-05 00:59

bv tie ai talent...nu mai fii asa modest k modestia nu te ajuta in zilele noastre...tineo tot asa k te pricepi si dak mai faci vreo masina punele sa le vedem si noi(poate faci si tu o dacie)bafta! :wink:

SHOGUN-A8 24-06-05 19:53

Cobra aia e super!
Ai putea avea un viitor in desen

AK-ZER 11-07-06 15:48

Re: My Designs!
 
sunt fainutze.. tb sa te uiti mai mult cum arata masinile in spatiu asta e chestia.. dar pana la data replay-ului asta crek ti-ai inv lectia.. shi le faci k lumea in spatiu.. keep on working.. (fa ce zice "popa' nu ce face el :P )

F.R.Sonic 11-07-06 17:50

Re: My Designs!
 
arata binishor ce faci tu....uite aici poate te ajuta cu ceva...ia un creion si baga mare ...chip foose e cel mai tare in materie de car design http://www.chipfoose.com/products.as...4&linkId=lfMen

Ace Axel 11-07-06 21:54

Re: My Designs!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik
arata binishor ce faci tu....uite aici poate te ajuta cu ceva...ia un creion si baga mare ...chip foose e cel mai tare in materie de car design http://www.chipfoose.com/products.as...4&linkId=lfMen

ai gasit cu cine sa ne compari... tipu ala are zeci de ani de experienta.... noi suntem ink la inceput... oricum ... si mie mi se pare cel mai bun

Oxide 11-07-06 22:22

Re: My Designs!
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel
ai gasit cu cine sa ne compari... tipu ala are zeci de ani de experienta.... noi suntem ink la inceput... oricum ... si mie mi se pare cel mai bun

chiar cu cine o gasit sa va compare...da las k avetzi destul talent unii sa ajungetzi k el...;)...trebuie un pic da ambitzie shi munk...:)

F.R.Sonic 12-07-06 07:09

Re: My Designs!
 
eu ziceam sa luati notitze de la cel mai bun...:-P acuma voi luatzio cum vretzi :peace:

F.R.Sonic 29-07-06 12:27

Re: My Designs!
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel
ai gasit cu cine sa ne compari... tipu ala are zeci de ani de experienta.... noi suntem ink la inceput... oricum ... si mie mi se pare cel mai bun

Ceva lucrari noi??? asteptam sa vedem un progres...


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning