![]() |
Cumpar Bmw E30
Va salut,cumpar bmw e30 inmatriculat RO,coupe,cat mai bun pe tabla,acte in regula,nu ma intereseaza stare motorului!!!
|
Re: Cumpar Bmw E30
salut! Am vorbit cu un prieten care are urs, el nu are cont pe forum si mi.a spus sa las nr lui aici si daca doresti sa.l suni, sa vorbesti cu el! ARe un urs 2.5 benzina, negru pe romania!
|
Re: Cumpar Bmw E30
Salut,mersi frumos o sa il contactez astazi!
up...:arrow: |
Re: Cumpar Bmw E30
2 Attachment(s)
Quote:
FABRICATIE 1987 INCHIDERE CENTRALIZATA COMPUTER DE BORD (FUNCTIONAL) XENON TAXA INMATRICULARE PLATITA 4 USI 115 CP / 240 NM ARE ABSOLUT TOATE PIESELE (DIRECTIE,FRANA,SUSPENSIE) SCHIMBATE NOI ANUL TRECUT SONORIZARE OFER BLAUPUNKT TRAPA MANUALA FUNCTIONALA, INCALZIRE STUTURI STROPIT GEAM FATA, BROASTE FATA INCALZITE,OGLINZI FATA ELECTRICE SI INCALZITE VOPSIT IMPECABIL, TOBA MIJLOC NOUA EURO 2 (OMOLOGAT RAR) PRET FIX: 2500 EURO (EXCLUS VARIANTE) PENTRU MAI MULTE INFORMATII: 0720 222 145 |
Re: Cumpar Bmw E30
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:25. |
- Copyright 2026 4Tuning