Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club TICO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/37962-club-tico.html)

STREET 08-12-07 22:25

Re: Club TICO
 
voi va parca va laudati ca beti si va urcati la volan:)

TM32CIP 09-12-07 01:34

Re: Club TICO
 
nu ne laudam ca bem si ne urcam la volan, ne bucuram&laudam ca ne-am luat actele inapoi ! (unii dintre noi) :))

TM32CIP 10-12-07 08:39

Re: Club TICO
 
cine poate sa ma ajute cu 2,3 idei in photoshop pls ? .........

ps: guashe07 <<<---- id'ul de mess

quick_5hifter 10-12-07 23:45

Re: Club TICO
 
Topicul asta a devenit o conferinta permanenta, in care oricine zice orice, nu conteaza daca are sau nu legatura cu topicul.

Ar putea un moderator sa ne ajute in "thread maintenance" ? Adica sa stearga off-topicul total inutil si sa-i "abtina" pe "off-topicieni" de-acum incolo? (n-am zis ca eu nu sunt off-topicar :lol: ).

Ca sa nu ne mai cunoastem aici, ci pe messenger, si tot acolo sa ne rezolvam problemele, propun ca fiecare dintre noi sa-si scrie, pe un rand de la semnatura, TICO SQUAD si id-ul de messenger in continuare. Ce parere aveti?

PS: eu deja am - pe messenger - un grup separat cu voi, soferii de Tico.

TM32CIP 11-12-07 06:47

Re: Club TICO
 
ma simt cu musca pe caciula, in rest e ok :???: ........

ps: eu am de mult pe mess grupul Tico Squad care ii include pe majoritatea dintre voi ........


mihai_gogo2005 <<--- pt cine nu are id'ul meu

Emotion 11-12-07 15:26

Re: Club TICO
 
Bai e tare ideea. Daca se intampla ce va si puneti in practica ce ati spus vreau si eu sa iau parte la acest club. Id-ul meu de mes este alexcolegu@yahoo.com:rolleyes2

bz51zid 11-12-07 22:00

Re: Club TICO
 
id pt cine nu il are bz51zid sau pt cine vrea sa il aibe

aikman 11-12-07 22:43

Re: Club TICO
 
al meu molaomer_erhan@yahoo.com .. deja cred ca sunt in lista la o parte din voi

TM32CIP 11-12-07 22:45

Re: Club TICO
 
@Emotion: welcome !

Imi place despre tine, esti in "power mode" , nu cred ca e vreun topic cu tico pe 4tuning sa nu-l fi atacat :lol: succes la tunareala si hai cu idei/intrebari

iula 15-12-07 22:38

Re: Club TICO
 
salutari tuturor!daca am si eu un tico si mi-e mai drag ca multe am loc printre voi?

aikman 15-12-07 23:48

Re: Club TICO
 
are cineva idee de unde iau un catalizator mai ieftin pentru tico.. sau o teava care sa fie sudata mai bine care il inlocuiasca ?? multumesc de ajutor

TM32CIP 16-12-07 16:22

Re: Club TICO
 
@iula: welcome! Fa-ti thread pe Masina mea daewoo si pune poze, detalii, eventualele modificari, intrebari 8)

tatarman 17-12-07 09:08

Re: Club TICO
 
Sal. din nou toata lumea!Nu am mai intervenit de ceva timp ca am fost f ocupat, dar observ ca n-am pierdut nimik...<<<TICO SQUAD ROMANIA-Clubul tuturor posesorilor de Tico(level II)>>><--->acolo ar trebui sa se posteze toti ,ce-i ce intra in club, cu poze si idei legate strict de club...dar vad ca nimeni nu-i interesat sa avansam cumva...Dati search si inscrieti-va acolo toti(membri vechi si noi)si bagati poze cu masinile voastre,iar discutiile de orice fel le putem avea aici ori pe mess...Sper ca nu postez pe "invisible" ...;) Ori tre' sa va rog frumos?:-) OK! VA ROG FRUMOS!:-) ;)
TICO SQUAD ROMANIA-Clubul tuturor posesorilor de Tico(level II)

braconieru' 18-12-07 11:42

Re: Club TICO
 
1 Attachment(s)
pana la urma am reusit sa fac niste poze la toba si modul de prindere.

braconieru' 19-12-07 16:18

Re: Club TICO
 
toba este de vanzare, daca o vrea cineva


All times are GMT +2. The time now is 04:59.

- Copyright 2024 4Tuning